Jump to content

Quartz Spray - pytania i odpowiedzi


tenzi

Recommended Posts

  • Dystrybutor

Witajcie,

W związku z różnorodnością opinii pojawiających się na forum odnoście produktu Quartz Spray postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu, by łatwiej się do nich ustosunkować. Zacznijmy od jego opisu:

Quartz Spray to środek stworzony w oparciu o nanotechnologię do zabezpieczania karoserii samochodowych. Dzięki cząsteczkom płynnego kwarcu zapewnia długotrwałą ochronę i połysk lakieru zwiększając intensywność jego barwy i zabezpieczając przed działaniem czynników atmosferycznych i promieni UV. Produkt nadaje superhydrofobowy efekt na powierzchni karoserii oraz szyb auta. Można go stosować zarówno na suchy, jak i mokry lakier. Niezwykle łatwy w użyciu.

Cena butelki 600 ml oscyluje wokół 16 zł.quartz-spray-m.png.9d3ae2491f5e41f50abe5efe9a2f9ec3.png

Poniżej krótki filmik, który nakręciliśmy na potrzeby tego forum, pokazujący hydrofobowość, jaką Quartz Spray nadaje masce samochodu.

Będziemy wdzięczni za podzielenie się uwagami, dzięki którym będziemy mogli lepiej dopracować komunikację tego produktu, a może nawet samą jego formułę.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

Faktycznie :) Zależało nam, by szybko pokazać efekt, dlatego nie dawaliśmy na masce taśmy, żeby wyznaczyć precyzyjną granicę położenia produktu. Ale mamy nadzieję, że widać potencjał :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Dystrybutor

Polecamy zapoznanie się z testem porównujący Quartz Spray i Carnauba Spray.

Cytuj

 

Mile widziane linki do innych testów :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

Na podstawie ostatnich testów można jeszcze dodać, że warto wypróbować nanoszenie preparatu także sprayerem ze zdjętym/odchylonym sitkiem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.