Skocz do zawartości

ADBL Synthetic Spray Wax - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, lolomanolo napisał:

Nowy trigger nie wciąga butelki, tylko trzeba wciskać spust do końca.

I tak i nie... fakt że odpowietrza się dopiero przy wciśnięciu do końca, ale mam na półce produkty które nie miały na sobie jeszcze żadnego atomizera (np wheel cleaner) a mimo to butle są powciągane i nie wracają do pierwotnego kształtu nawet po odkręceniu. Winny jak dla mnie jest plastik z jakiego wykonane są butelki. Na niektóre preparaty reaguje i butelki wciąga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam z Vampire Liquid. Podejrzewałem, że w transporcie jak paczka czekała na odbiór i były niskie temperatury to zassało, ale myślałem że wróci do swoich kształtów. Litrowa butelka od APC i SSW wróciły ale VL nie. Z drugiej strony przy SSW nadal czuję, że butelka jest dziwnie miękka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelki ADBL są tragiczne i żaden nowy atomizer tego nie zmieni.

Szkoda, że firma tak długo zwleka z wprowadzeniem nowych bo ten temat jest już spory okres czasu wałkowany na forum.

Sam SSW jest świetny ale po kupnie tak jak koledzy pisali, najlepiej od razu przelać do innej butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Firma nie zwleka. Po prostu stworzenie nowej butelki od zera z własną formą, testami jest super czasochłonne i kosztowne. 

Fakt, można powiedzieć że przecież inne firmy nie musiały robić swoich butelek i że sami sobie to "ubzduraliśmy". Racja! :) Dokładnie tak to sobie wymyśliliśmy i do tego dążymy :).

Ale my jesteśmy już na finiszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lolomanolo napisał:

Nowy trigger nie wciąga butelki, tylko trzeba wciskać spust do końca.

z tym się nie zgodzę - wciąga mi mimo wciskania do końca ( daję jeden strzał na fibrę i lecę wtedy panel - a mimo to widzę że butelka się wciąga)


@ADBL- spoko, macie czas do wiosny :P zostało mi jeszcze ponad 600ml więc na wiosnę pewnie wpadnie kolejny litr mam nadzieję, że już w nowej butelce :D;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ludzie z całym szacunkiem, ale proszę przestańcie marudzić. Polecam wybranie się na jakieś dni otwarte marki ADBL i spotkanie całej ekipy in person.

Warto spotkać się, pogadać, po testować face to face te produkty z producentem.

Temat przewija się od dawna. Wiemy, że ADBL robi co może. Wkrótce premiera.

Wspierajmy polskie marki, bo już nie raz udowodnili, że wiedzą co robią.

Pzdr.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lolomanolo napisał:
18 godzin temu, kursien napisał:
[mention=242]yacek _b[/mention] dokładnie mam takie samo zdanie! Nawet odkrecanie triggera w trakcie psikania nie pomaga i butelka się zasysa 

Nowy trigger nie wciąga butelki, tylko trzeba wciskać spust do końca.

Jak już zostało powiedziane - wciąga. :) Mam nowego QW z nowym atomizerem, od razu go bardzo polubiłem, ale na pewno nie za atomizer. :)

13 godzin temu, lolomanolo napisał:

A to sorry, mi się tylko wciągały jak nie wciskałem do końca, a tak same z siebie to nie zauważyłem.

Wciąga się też od stania. ;) Znajomy jak miał w sklepie produkty ADBL, to miał takiego Tire Dressinga. Oczywiście jak to w sklepie - nówka sztuka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

I właśnie tak powstają mity. 

Tire dressing był w butelce hdpe. Z nią działy się cyrki. Podobnie ma teraz inna firma która ma butelki identyczne z naszymi. Zmieniliśmy butelkę w pojemności 0.5l. Pokaż mi td 0.5l w butelce nie hdpe który jest w jakikolwiek sposób zdeformowany? 

Trigger ma odpowietrznik. Być może trafiłeś na wadliwą sztukę. Sprzedajemy ich kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Ludzie którym działają bez zarzutu nie będą tu pisać. Ale wystarczy jedna dwie konsekwentnie piszące osoby które mogły trafić na jakąś wadę (producenci przewidują wady w 5% całej produkcji)  i uciera się opinia że coś jest nie tak. Ze nie działa.

Domel. Mamy plan zapraszac do nas osoby które twierdzą że np qd1 nie kropelkuje na jałowym lakierze (pomimo że potwierdzeń mamy dziesiątki na sprawdzonych przez nas i testerów lakierach - ostatnio nawet na naszym fb gość wrzucił post który to pokazuje). I nie będzie to miało na celu pietnowania nikogo a zbadanie konkretnych przypadków które mogą być wyjątkowe i wyciągnięcia z nich wniosków. My cały czas chcemy się uczyć. Mamy nadzieję że zainteresowanie będzie. 

Dobranoc.  W końcu za 3h trzeba ruszać do pracy ;). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

8 godzin temu, ADBL napisał:

omel. Mamy plan zapraszac do nas osoby które twierdzą że np qd1 nie kropelkuje na jałowym lakierze (pomimo że potwierdzeń mamy dziesiątki na sprawdzonych przez nas i testerów lakierach - ostatnio nawet na naszym fb gość wrzucił post który to pokazuje).

No i spoko. Tak trzymać Panowie :)

 

Ja właśnie kończę swój test :)

2017-11-04_14.45.39.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie wydajności SSW...
Zastanawiam się nad buteleczką 0.5l a 1l..
Samochod alfa giulietta czyli kompakt. Na ile mniej więcej razy wystarczy mi buteleczka 0.5l?

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Po wykorzystaniu  dwóch litrów OD1  i obserwacji forum  zakupiłem niedawno 5L  SSW i powiem tak kto się jeszcze zastanawia niech zamawia .

Od lat lubię mieć czyste auta a wiadomo czasu nie ma na to nigdy za wiele ale to co robi SSW po nawet szybkim myciu to mistrzostwo świata.

Pozdrawiam i POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
51 minut temu, Adamczqk napisał:

Witam,

Jak ma się temat nakładania SSW w temperaturach poniżej 0C ? Czy ktoś może już próbował :)

Pozdrawiam 

Mozesz ładować  na lakier 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @BiałyGTi za polecenie SSW. Jestem pod nieustannym wrażeniem tego rewelacyjnego produktu od @ADBL. Przy 0 stop. C położony bezproblemowo na lakier, alusy i boczne szyby. Zero mazów, docierania, nerwów. Efekt wow :) Sąsiad pytał się czy kupiłem nowe auto :D Na oponach, a jakże, produkt od @ADBL: Black Water. Aplikacja również szybka i bezproblemowa :good:Dzięki @Tomas22 ;)

Leon_ca_y_2.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.