Skocz do zawartości

ADBL Synthetic Spray Wax


Malinek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ADBL napisał:

zapowiadane temp -15 w nastepnym tygodniu. Kto próbuje aplikować w tak niskiej temp? ;)

Nikt, bo nikt nie dotrwa do wtedy z czystym autem :D

Ja wczoraj myłem auto przy zerze - potem wrzuciłem SSW, bo już była total tafla po braku jakiegokolwiek wspomagania starego wosku od listopada i zaledwie dwóch bezdotykach od tego czasu. No nie powiem, że docierał się jakoś cudownie, bo stawiał lekki opór (nie jak przy +15*C), ale jak zostawały jakieś mazy, to same znikały. Także ostatecznie efekt na plus i siuwaks na warunki skrajne ma moją aprobatę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, ADBL napisał:

jezeli jakims cudem auto byloby czyste to jedyny sposob to aplikacja na fibre i docieranie.

@Michał126 dzięki za pozytywną opinię ;).

 

moje auto stoi czyste juz 2 tydzien w garazu i wyjedzie moze dopiero w poniedzialek. Mrozy sa juz dzis wiec nie omieszkam sprawdzic w weekend.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Podjąłem wyzwanie i mimo minusowej temperatury głupio odmówić ;) Jak mówię A to powiem B ;)

Dziwne wahania temperatury. Na balkonie mam -10, Przy garażu mam -5 a w garażu -1.

Bez_tytu_u.jpg

Te -12 będzie chyba nad ranem.... :(

A ECH2O zamarzł :D

2018-02-24_21.17.50.jpg

 

No cóż, kto będzie zawiedziony to będzie ale pokaże wam jak zachowuje się SSW i jak dociera w takich warunkach ;)

Spoiler

 

 

 

Wniosek:

Spoiler

dociera się bez problemowo :) MF sunie jak po masełku.

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Berd napisał:

@Fredi88 

Pomijam fakt zgrabiałych rąk od zimna :D ale jak oceniasz efekt na lakierze po aplikacji SSW w takiej temp

Wiele razy już pisałem że to produkt który najbardziej mnie zaskoczył. Byłem sceptycznie nastawiony bo przecież jest qd1 i jest QW... SSW to kosmetyk "niepotrzebny" a jednak często po niego sięgam. Aplikacja jest banalna, nakładasz na wilgotne auto więc świetny na szybkie akcje. A efekt? Każdy lakier przyjmie go inaczej. Mój raczej się nie przyciemnia od jakichkolwiek kosmetyków ale ssw daje mega szklisty połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Berd napisał:

@Fredi88

Nie zauważyłeś negatywnych skutków  minusowej temp? 

Oprócz tego że zmarzły mi ręce nos i uszy to nie :D

Sam produkt trzymię w piwnicy więc też ma tylko jakieś 9* a mimo to wszystko super. Tak jak pisałem dałem go na wilgotne auto. Jest dość gęsty i "czepliwy" więc nie ma problemu że zjeżdża z lakieru czy coś. Psikasz strzał na element rozcierasz i po bólu. Mokre po myciu auto obleciałem 3 puszystymi MF 40x40. Na upartego i 2 bym to zrobił.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berd auto po 3 dniach jazdy wyglądało mniej więcej tak

20180215_123927.jpg

Pojechałem na bezdotyk i poszedł proszek + demineralka. Auto kompletnie nie ma na sobie nic poza SSW które kładłem na mokro. Opłukane bezdotykowo.

 

 

Jest naprawdę dobrze. Zobaczymy czy wytrzymie choć kilka tygodni.

20180303_134107.jpg

20180303_134112.jpg

20180303_134119.jpg

 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 4.03.2018 o 17:37, zwirek napisał:

A jak wytrzymałość po myciu na bezdotykach?

wszystko jest pokazane, wyjaśnione i omówione w tym temacie.

SSW nie rusza nawet Citrus dotykowo.

Zapraszam do lektury poprzednich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszystko po kolei wśród zdjęć, ale ssw to magia 😁 w listopadzie kładłem fusso na szkodnika, po drodze kilka bezdotków złapał, i jak dla mnie... nie wyglądał tak przyzwoicie jak dziś. Autko umyte, osuszone nie do końca i taki też był zamiar. Żeby sprawdzić czy na prawdę tak łatwo można bawić się ssw!  Deszczyk wieczorem kilka kropelek uronił i stwierdziłem że i taki szary daily osiołek zasługuje na kilka ujęć.

Pierwsze fotki na forum także proszę Wybaczyć jeśli coś się nie zgadza. Na lakierze miliony rys niestety😥 ale niedługo to się zmieni ! 

IMG_20180308_161145-1000x750.jpg

IMG_20180308_162828-1000x750.jpg

IMG_20180308_162757-1000x750.jpg

IMG_20180308_193519_HHT-1000x750.jpg

IMG_20180308_164124-1000x750.jpg

IMG_20180308_163523-750x1000.jpg

IMG_20180308_193323-1000x750.jpg

IMG_20180308_165032-1000x750.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.