Skocz do zawartości

ADBL Synthetic Spray Wax


Malinek

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja dodam od siebie 50tkę przyciemnienia po SSW. Lewa połowa mnie po aplikacji, prawa przed. Dodatkowo fajny połysk i zużycie z testerka na Corsie około 6 ml.:song: Na pewno wkrótce wpadnie do koszyka. Good job @ADBL!

DSC_7034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecały tydzień temu położyłem ssw po myciu. Dziś po myciu, piana rrc oraz snowball bardzo osłabł. Nie wiem co może być tego powodem. Jeśli ssw wytrzymuje dotykowo citrus oila to neutralne dały mu radę? Może jest efekt jakiegoś zapchania? Krople są bardzo słabe, dopóki nie umyłem odpychał wode jak szalony, byłem w szoku. Mycie było na bezdotyku ale tylko demineralka I 2 wiadra. Nie zrobiłem dużo km przez ten tydzień, około 200.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Adaszek96 napisał:

Niecały tydzień temu położyłem ssw po myciu. Dziś po myciu, piana rrc oraz snowball bardzo osłabł. Nie wiem co może być tego powodem. Jeśli ssw wytrzymuje dotykowo citrus oila to neutralne dały mu radę? Może jest efekt jakiegoś zapchania? Krople są bardzo słabe, dopóki nie umyłem odpychał wode jak szalony, byłem w szoku. Mycie było na bezdotyku ale tylko demineralka I 2 wiadra. Nie zrobiłem dużo km przez ten tydzień, około 200.

U mnie dziś minęło 10 dni i auto opłukane jak ostatnio bezdotykowo... doły drzwi zapchane albo zjedzone (tego nie wiem) ale reszta auta dalej kropelkuje jak szalona :dontknow:

Przebieg od nałożenia ok 900km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś minęło 10 dni i auto opłukane jak ostatnio bezdotykowo... doły drzwi zapchane albo zjedzone (tego nie wiem) ale reszta auta dalej kropelkuje jak szalona :dontknow:
Przebieg od nałożenia ok 900km 
Tak akurat jeśli chodzi o doły to teraz po myciu zaaplikowane ssw, a "góre" niczym nie wzmacniałem i jakieś niekształtne te krople. Będę dalej testował i może dowiem się o co chodzi. Oczyszczanie lakieru ma jakiś duży wpływ na ssw?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to może być normalne zjawisko. Daj chwilę by szampon odparował. U mnie często tak jest, że zaraz po myciu kropelkowanie kuleje, a później wraca do normy. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale tak się dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to może być normalne zjawisko. Daj chwilę by szampon odparował. U mnie często tak jest, że zaraz po myciu kropelkowanie kuleje, a później wraca do normy. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale tak się dzieje. 
Dzięki, jutro podjadę na bezdotyk I zobaczymy jak się trzyma :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
46 minut temu, Adaszek96 napisał:

Oczyszczanie lakieru ma jakiś duży wpływ na ssw?

Pewnie ze ma czym lakier gładszy i w lepszym stanie tym lepiej siada czy ssw czy qd, woski, powloki i inne zabezpieczenia.

Czym lepiej ogarniety tym lepiej siedzi (wszystko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2018 o 19:17, Kozaa napisał:

To i ja dodam od siebie 50tkę przyciemnienia po SSW

 

21 godzin temu, ADBL napisał:

Mega fotka fajnie pokazująca przyciemniane ;)

Kuba, nie obraź się, ale wg. mnie ta fotka nie pokazuje przyciemnienia po SSW. SSW to świetny produkt, ale chyba nie potrzebuje "naciąganej" reklamy.;)

Być może nieświadomie kolega @Kozaa zrobił takie zdjęcie, ale ono pokazuje jedynie, że na masce jest przetłoczenie, które całkowicie zaburza spojrzenie. Po oglądnięciu tej fotki cyknąłem na szybko na parkingu jakieś przypadkowe maski, ale z przetłoczeniem na środku:

z1.jpg.2e9cb8396950b23dddaaf2829a657b2b.jpg

z2.jpg.d77c0e9f31c69151f24fcaaaf315db19.jpg

Czy widać na nich przyciemnienia? A jakże :D

  • Lubię to 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To znów ja. Dalej prowadzę sobie test SSW na kompletnie nieprzygotowanym lakierze w dodatku aplikowany był na mokry lakier. Po 21 dniach ok 2500km i co najważniejsze 3 "myciach" bezdotykowych proszkiem z myjni wygląda to następująco. Auto znów całe białe od soli... nie robiłem już fotek. Maska, dach, szyby, drzwi do klamek pięknie siedzi. Drzwi ciut niżej osłabione kropelkowanie. 30cm od dołu woda tafluje ale pięknie zbiera się w całość w ciągu kilku sekund i wszystko spływa. Klapa tylna totalna tafla :) weźcie tylko pod uwagę, że auto nie było myte ręcznie - może udałoby się coś odetkać. Tak czy siak kroplami z górnych części auta jestem powalony tym bardziej że samochod nie jest w 100% po bezdotyku domyty. Resztę widać na filmiku.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 @Strus @Domel 
Panowie spokojnie, teraz już wiem że poleciałem mocno za bogato, ale co najlepsze w SSW że 0 problemów z docieraniem nawet przy takiej bogatości ;)
Dzięki, teraz już będę wiedział że chyba trochę oszczędniejszym trzeba być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.