Skocz do zawartości

taki zestaw


Kate

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, że idę na łatwiznę, nie krzyczcie, ze temat wałkowany 100 razy, ale nie dam rady przerobić wszystkich tematów. Prośba o opinię, czy dobrze dobrałam.

1) mycie Shiny garage Orange

2) glinka

2) mycie

3) cleaner (jaki? GOOD STUFF Rhino Horn Cleaner? i czy dam radę go nanieść ręcznie?). Czy cleaner muszę dać ZAWSZE przed woskiem, czy mogę go pominąć?

4) Autoglym SRP

5) Collinite 476

6) czernidło do plastików zew.

6) do szyb Autoglym mleczko

7) do skór Colorlock Soft

 

 

ojej, 2 razy poszło...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Kate napisał:

1) mycie Shiny garage Orange

2) glinka

2) mycie

3) cleaner (jaki? GOOD STUFF Rhino Horn Cleaner? i czy dam radę go nanieść ręcznie?). Czy cleaner muszę dać ZAWSZE przed woskiem, czy mogę go pominąć?

4) Autoglym SRP

5) Collinite 476

6) czernidło do plastików zew.

6) do szyb Autoglym mleczko

7) do skór Colorlock Soft

1. szampon wybierz taki na jaki Cię stać i jaki lubisz zapach

2. BH Medium najbardziej wszechstronna

3/4 Jeden produkt praktycznie wyklucza drugi. Użyj SRP. Zamaskuje niedoskonałości ale i wosk poleży krócej. Efekt petarda ;-)

5. Klasyka

6a. Pomyśl też o dressingu na opony. Uniwersalny będzie Koch Nano Magic Plast Care

6b. W jaki celu? Chcesz oczyścić szyby? Przygotować pod niewidzialną wycieraczkę? To pomyśl też o zabezpieczeniu szyb NW.

7. Soft lub Strong w zależności od kondycji skór. Kup zestaw ze szczoteczką i versiegelung do zabezpieczenia skór. Dostępne w Colourlock i innych sklepach.

 

Tak na marginesie to poczytaj trochę bo zadajesz banalne pytania na których odpowiedź znajdziesz w co drugim temacie w tym dziale. Proszę o troszkę inwencji.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rozwianie wątpliwości. Reprymendy też się spodziewałam. Czytałam, dlatego też pytałam o cleaner, bo Autoglym SRP i  Collinite znam i mam, tylko nie byłam pewna czy powinnam wcześniej dokładnie zmyć cleanerem. Glinkę po mam, żółtą, do opon też coś mam. To by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.