Skocz do zawartości

Good Stuff Gorilla Force APC


lol19pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że zostałem wybrany do testów pora przedstawić swoje spostrzeżenia na temat bohatera jakim jest Good Stuff Gorilla Force APC. Tak jak w przypadku kolegów dostałem  zapach Green Tea.

Prezentacja bohatera wraz z  buteleczką od producenta.

DSCN7992.jpg

Z racji małej pojemności testera miałem dylemat w jakiej proporcji rozrobić produkt. Po głębszym zastanowieniu padło na najmocniejsze stężenie 1:4. Dlaczego akurat takie proporcje, ponieważ chcę troszkę zrobić porządku pod maską. Na początek postanowiłem wypróbować APC na osłonie silnika.   

DSCN7993.jpg

Pacjent do leczenia:D:D Jak widać coś jest na rzeczy.

DSCN8060.jpg

Tutaj już w asyście doktora Gorylka.

DSCN8063.jpg

Do pracy zabrał się asystent pędzelek który jak widać potrafi zapienić pacjenta:)

DSCN8064.jpg

DSCN8065.jpg

Na ratunek przyszła sistra szmatka, która moment opanowała całą sytuację kilkoma ruchami. 

DSCN8066.jpg

Widać już pierwsze efekty leczenia:D

DSCN8068.jpg

Tutaj chory po pełnej kuracji zadowolony w pięknym satynowym wykończeniu.

DSCN8069.jpg

DSCN8070.jpg

DSCN8071.jpg

Na zakończenie udanego zabiegu wpadł jeszcze dressing.

DSCN8074.jpg

 

Podsumowując APC Good Stuff zrobiło swoją robotę jak się należy, a przy tym zapach zielonej herbaty wpływa kojąco na moje samopoczucie.

GOOD WORK Good Stuff;)

P.S Jako że kończy mi się APC to gorylek zostaje przyjęty do mojej rodziny:wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie mam zdjęć , ale używam właśnie apc o zapachu zielonej herbaty i co nie co mogę powiedzieć . Mam porównanie co do Apc Cyclone od firmy Nielsen. Zapach jest o wiele przyjemniejszy od cyclone’a. Pienienie na podobnym poziomie. Roztwór 1:10 - mocowo tez porównywalnie . Usuwa do ma usuwać nie robiąc niczemu krzywdy . Dodam ze usunąłem nim zacieki z tłuszczu na okapie w kuchni także jest moc panowie :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki uprzejmośći Dobrego Towaru też dostałem testerek APC o zapachu Green Tea  . Zacznijmy od zapachu super delikatny bardzo fajna woń ,nie dusi przy pracy w garażu w przeciwieństwie do innych apc . Pracowałem rozcieńczeniem 1:10 bardzo fajnie rozpuszcza brud i bardzo fajnie się pieni identycznie jak APC od Excede 

240851301_qxxnsne.jpg

fotki z prac: 

Przed: 

240851001_qxxnsnp.jpg

241152141_qxxnsnr.jpg

w trakcie:

241153661_qxxnsns.jpg

po:

240850371_qxxnsnw.jpg

bonusik piana na wycieraczkach:

240853991_qxxnsea.jpg

 

Jak najbardziej polecam ten produkt siła działania bardzo dobra plus super zapach czego oczekiwać więcej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff Tak jak już pisalem na face. Zapach bardzo przyjemny, nieduszacy. Pomimo rozcienczenia bez problemu radzi sobie z każdym zabrudzeniem we wnetrzu samochodu. Bardzo fajna piana.  Dużym plusem jest to ze po przetarciu nie zostawia po sobie tlustego, lepkiego nalotu co jest bardzo czeste przy innych APC. Ogolnien produkt oceniam bardzo dobrze. Jakies foto wkleje po weekendzie😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy jestem pierwszy, ale znalazłem nowe zastosowanie dla @Good Stuff Gorrila Force APC (Green Tea). Miałem detailingowe zadanie przedświątecznego ogarnięcia łazienki. Wiadomo, kibelek, umywalka, wanna - standard. No ale cała łaźnia po sufit w płytkach, które też trzeba było odświeżyć. Pucuje standardową chemią łazienkową pierwszą sekcję i... psik, psik... koniec. Panika! Zaraz żoncia wraca a ja w d...ie. Co mam pod ręką? Jak wyżej. Goryl 1:4 poleciał na płytki. No bajunia. Praca z herbatką jest w dechę. Fajnie się pienił i wyciągał brud, którego na pierwszy rzut oka nie było widać. Na koniec płytki przetarte wilgotną fibrą i suchym pluszakiem do wosków. Efekt? Żoncia bardzo zadowolona, a to w okresie świątecznych prezentów ważna rzecz :)

Tak więc, dzięki @Good Stuff, za produkt, który po raz kolejny mnie nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ostatnio odszczurzałem Opel Zafirę Ojca który służy jako samochód budowlany :D Roboty dużo ale zrobiłem kilka fot . APC Gorilla o zapachu Zielonej Herbacie świetnie działa :good:1:10 i siła czyszczenia na wysokim poziomie.  Jest sporo piany podczas pędzelkowania ( Lubię jak się APC pieni ) . Podsumowując świetne APC w bardzo dobrej cenie o mega przyjemnym zapachu :)

@Good Stuff dobra robota ;) Butelka litrowa już skończona :D

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0004.jpg

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

DSC_0008.jpg

DSC_0009.jpg

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hejka @Good Stuff, znalazłem nowe zastosowanie dla waszego Goryla 🙂

Robiłem ostatnio porządki na balkonie. Zazwyczaj waliłem po ścianach środkami na bazie chloru, ale że synuś ostatnio dość często wbija się na balkon, to... Good Stuff Gorilla Force APC does the job 🙂 i o ile przyjemniej się nim pracuje niż np. Pufas'em. Zobaczymy jak długo efekt się utrzyma. Test długodystansowy rozpoczęty 🙂

 IMG_20180710_142050net.jpg.e9050dd94cbf0698afa1b58f00a9d700.jpgIMG_20180710_142720net.jpg.0dbc5c38bc3d4ade034b1612262f247e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.