Jump to content
IGNORED

Najtrwalsze woski i sealnty - tytani zimy

Recommended Posts

2 minuty temu, menior napisał:

A to ciekawostka bo w gamie woskow InfinityWax  Optic jest z tych mniej trwalych,producent podaje ok 12 tygodni 😃 Czy przez ten czas auto bylo w ogole myte 🤔

Kilka tys km,

pod chmurą : garażowane nocki - około 30% : 70%,

8 myć ręcznych (szampony raz FX protect zielony, reszta na przemian ValetPro CCW,  Duragloss 901)

• Lubię to 1
  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Myślę, że temat zabrnął odrobinę za daleko. W kontekście popadania ze skrajności w skrajność. Bo nieświadomi klienci oczekują cudów, a z niektórych wypowiedzi tu można wywnioskować, że to ws

właśnie czytałem o wolfgangu... długo to poleży? duet masz na myśli cleaner + wosk ? chciałbym żeby coś poleżało przez zimę. lakier jest ładny po korekcie, chciałbym na autku to utrzymać

nie tylko "Twoim zdaniem"... głównym zadaniem QUICK DETAILERA jest szybkie nadanie blasku. Do tego służy, do tego został stworzony.   Powinien zawierać właściwości nabłyszczające i lekko czy

Posted Images

8 godzin temu, ghost napisał:

Spróbuję część paneli zrobić w 2 warstwach DGPS, zobaczymy czy będzie jakaś różnica

Aplikacja miesiąc później, bo listopad (zamiast pażdziernika).

Mniej kilometrów przez sytuację w kraju i na świecie. Więc można zaryzykować, do tej pory nie miałem cierpliwości robić testu długodystansowego Wofganga.

Na jednym z samochodów pod koniec kwietnia wrzuciłem InfinityWax optic.

Pełna korekta na pastach 3D, ipa. Siedzi do dziś, 6 miesięcy 😎 Nawet nie wiesz ile razy kusiło mnie żeby go ściągnąć, ale skoro tak zaskakuje to idzie na rekord. 🙈😂😂

Latem w jednej warstwie u mnie leżał okolice czterech miesięcy. Ale w 2 warstwach kto wie. Ale bardzo polubiłem go, z dedykowanym cleanerem robi robotę i efekt WOW.

40 minut temu, LukasM napisał:

@ghost ale dasz coś na insta? Please 🙂

Na insta w listopadzie powinno wlecieć 5-6 nowych produktów. Jestem w trakcie załatwiania samochodu, który będzie służył jako kolejna powierzchnia testowa 😉