Jump to content

Spray Wax Magic - poszukujemy rzetelnych testerów

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sprawdźcie najpierw w niewidocznym miejscu czy skóry nie podrażnia... no i miłej zabawy 

Strzał w kolano ?    Ktoś jeszcze chętny ? Zapraszam do zgłaszania się

Również chętny na wykonanie testu Po świetnym płynie do szyb i QD liczę że QW też nie zawiedzie

Również chetny na test, na moim red devil. Obecnie leży Collinite 476s i wspomagane QD1 9e8933b9af5e9c5234789e70b359f094.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

• Dystrybutor

Hej , 

Dziękuje bardzo za zainteresowanie . Osoby które wybrałem podam poniżej . Bardzo proszę o wysłanie na PW adresów do wysyłki łącznie z nr telefonu . 

250 ml trafia do 

@Michał126 oraz @BiałyGTi

100 ml testery lecą do 

@Fredi88 , @Zielon88 oraz @Strus

Z waszej strony liczę na szybkie przedstawienie testów , ich przeprowadzenie oraz formę pozostawiam dowolną . 

Miłego wieczoru P. 

• Super 1

Osobliwy zapach. Ogólnie wosk kojarzy mi się z czymś słodkim, a tu przebija mięta, która słodyczą nie jest ;) Ale pasuje do koloru, taki wyróżnik. Trochę, ale mało, przypomina mi to Funky Witch Amulet, który też jest zielony i też ma taki nieoczywisty zapach.

Atomizer widzę, że ten sam, co w reszcie produktów, chwalony. To fajnie :) Ja jestem taki pan oszczędny więc nie omieszkam sprawdzić, czy wpływa na zmniejszone zużycie produktu. Jak jeszcze psikałem jak leci, to potrafiłem w krótkim czasie przelać prawie całą flaszkę BSD, nie rozumiejąc, że to do końca nie chodzi o to, by pokryć cały panel, tylko produkt dobrze rozprowadzić.

Ogólnie sam jestem ciekaw, a takie siuwaksy to moje ulubione produkty, więc sam jestem bardzo ciekaw i czekam aż brudny obiekt testowy wróci, żeby pod wieczór coś tam popróbować. :D

• Moderator

pozwoliłem sobię dodać nowy temat -

Jeśli to nie wystarcza proszę moderatorów o skasowanie

• Dystrybutor

@Michał126 zapach jest arbuzowy :) , przynajmniej taki miałem w zamyśle i nosie :P . 

Atomizer tak - to sprawdzony i skuteczny produkt , butelki też :) tu na chwilę obecną nie zmieni się nic , jedynie w 250 ml zmieniłem kolor na taki sam jak w reszcie produktów . 

SWM jest o tyle fajny że można go aplikować na sucho jak i mokro - do tego aplikacja jest banalna jak w każdym Magicznym produkcie :P ( wiem wiem skromniacha ze mnie :P ) 

Siemka, dostałem paczkę w weekend pewnie testy, może uda się na czarnym uni e fieście st200 
Jak nie wyjdzie to test będzie na czymś innym :)

Czy ktoś testował na srebrnym lakierze? Ja dotychczas stosowałem ADBL QUICK WAX oraz MEGUIARS Ultimate Quick Wax. I szczerze mówiąc ADBL wydaje mi się trwalszy i lepiej odpycha wodę po 2-3 tys km.

Chętnie bym wypróbował Wax Magic.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• 7 months later...

@Detailer's Magic czy to jest normalny objaw ? Produkt podzielił się na 3 warstwy. Od momentu kiedy jest u mnie (czyli od 4 dni) nie ma mowy o przemrożeniu ponieważ leży w domu. Produkt wylicytowany na aukcji dla Tosi od @AreK
20180323_153917_1.jpg

20180323_153744.jpg

20180323_153709.jpg

Po wymieszaniu wygląda normalnie czyli tak: 

20180323_154002.jpg