Jump to content

Spray Wax Magic - poszukujemy rzetelnych testerów

Recommended Posts

• Dystrybutor

Cześć :)

Jak to się mówi/pisze na dniach pojawi się nasz najnowszy zawodnik 

Spray Wax Magic - Czyli wosk w sprayu - duża zawartość Carnauby i najwyżej jakości polimerów . 

Długo tworzyliśmy formułę , wiele serii poszło w "kosz" , zależało nam na świetnym połysku , "tym czymś" i łatwości aplikacji . I .... I mamy TO :)

Tak wygląda finalna wersja na jednym z testowych aut 

YaTkN7O.jpg?1

RXddEgB.jpg?1

In0uQJx.jpg?1

W związku z tym poszukujemy 5 testerów , do dwójki z nich trafi 250 ml produktu a dla pozostałej trójki 100 ml 

Bardzo prosimy o zgłaszanie się osób które czują się na siłach , mile widziane zdjęcia na czym możecie przeprowadzić test , 

Termin zgłaszania to 7 dni . 

Pozdrawiam Piotr

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sprawdźcie najpierw w niewidocznym miejscu czy skóry nie podrażnia... no i miłej zabawy 

Strzał w kolano ?    Ktoś jeszcze chętny ? Zapraszam do zgłaszania się

Również chętny na wykonanie testu Po świetnym płynie do szyb i QD liczę że QW też nie zawiedzie

Przepraszam za offtop ale kiedy można się spodziewać produktu w oficjalnej sprzedaży ? Chciałbym protestować ale kupić by nie mieć ograniczeń czasowych a i przy okazji zbieram teraz QW do testów :)

Jako że mam specyficzny lakier i jako że próbowałem już kliku QW i na razie tylko jeden się obronił to z przyjemnością rzucę na lakier i Wasz produkt

Uzupełniam też info :)  - zestawić mogę z ADBL QW, ADBL SSW, Megs UQW. Więcej QW na razie w arsenale niet :)

Uzupełniam o fotkę

18555971_10206644542631839_1419218607188

A ja także chętnie, mam srebrny, czarny akryl, oraz perłe w xyraliku ;) chętni porównam, dodatkowo coś tam się robi samochodó zapyziałych wiec mozna sprawdzic jak wyglada na zaniedbanych lakierach
Do porównania mam
-Sg sealant spray                            - car pro ech2o
-nowe adbl testowe spray syntetic  
-finish kare extra slick

Również bardzo chętnie przetestuje wasz nowy produkt z fotkami oczywiście.

Dla porównania mam jeszcze nie ruszany również nowy produkt ala QW od ADBL spray syntetic wax, oraz klasyk kropelek ala QW Sonax BSD.

Lakier to czarny metalic od Skody Superb II (typowy czarnych)

f539f16d55f7cb830c2a4f6e03140d6e.jpg

• Moderator

Tez sie dolacze do testow :P na dniach mam zamiar zrzucić wosk z audi to bedzie swietna baza na testy waszego produktu 

Dnia 7.07.2017 o 12:15, SALWA napisał:

Pieszczochy dwa ... 

Tą lubię za kolor

9e4sk5bqzqw7.jpg

A tą za komfort :D

uz194tm3xg69.jpg

Obie oczywiście zaszczurzone na maxa po zakupie, w niebieskiej zostało jeszcze pranie, w czerwonej to wogóle jest co robić :D

Proszę. Obiekty do testów, ewentualnie mogę jeszcze na szary metallic na E90 położyć jak zdąży wrócić z delegacji :)

jestem chętny na testy :)

Testy byłyby pewnie na Grande Punto 2009 z mega miękkim lakierem 475A min. 300 km na tydzień , Punto 2 z metalicznym niebieskim i możliwe, że na C3 Picasso 2012 z czarnym metalliciem. Grande do oglądnięcia w moich postach :)

3 godziny temu, Detailer's Magic napisał:

Strzał w kolano ? ;)

Ktoś jeszcze chętny ? Zapraszam do zgłaszania się :)

w kolano to by się jakoś jeszcze doczołgał,to był raczej headshot:D

P.s tak czy inaczej testować mogę:mrgreen:

Chętny . mogę porównać z

-Waxaddict Fo Show

-FW Botox 

-Qd1

-Nano Ceramiq Protect Qd

-DM Quick Magic 

-Waxaddict Qd 

-Koch Qd

-Af Finale 

Na brązowym metaliku , czarnej perle , srebrnym metaliku,szarym i białym  akrylu