Jump to content

Twój arsenał 2

Eryczek

Recommended Posts

2 godziny temu, KapselK napisał:

Tire dressing przyjedzie do mnie jutro, Mamba (zwykła) na niskim profilu przestał mnie cieszyć. Stwierdziłem, że czas przetestować ADBLa. 

Hm, czyli nie jestem jedyny, którego Mamba przestała cieszyć. Może dlatego tak jest, że przy letniej pogodzie, gdy opony pokryją się kurzem, Mamba przestaje być widoczna, chociaż przy kontakcie z wodą - hydrofobuje. Ale ogólnie, to chociaż uważam, że Mamba jest "must have", bo warto móc czasem wykończyć opony czymś naturalnym (np. mój ojciec twierdzi, że połysk po większości dressingów jest "jak na wiejskie wesele"), to dużo chętniej sięgam po inne rzeczy :) I jeszcze ten paskudny zapach, z którego nie da się domyć rąk za pierwszym razem, więc trzeba smarować w rękawiczkach... :D

Mamba oczywiście zostaje ze mną, bo bardzo ją lubię i mam jeszcze inne auta do ogarniania z wysokim profilem opony. Na moim aucie z niskim profilem wygląda słabo zwykła Mamba, wersja Shine na pewno by mnie zadowoliła i jeśli Tire Dressing mi nie podejdzie to Mamba Shine zostanie zakupiona. Zapach rzeczywiście jest paskudny, ale mi to nie przeszkadza, psikam na pada potem rozsmarowuje na oponę i rąk sobie nie papram. ;)

@up jestem ciekaw czy na taki arsenał pozwalają sobie tylko osoby które zarabiają na detalingu, czy to dla siebie kupujesz Nie powiem pięknie to wygląda i przede wszystkim jest czym pracować. Chciał bym mieć połowę z tego hehe ale powoli mój arsenał rośnie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Prywatne osoby też sobie pozwalają ;) .. ja osobiście też mam sporo ale w mniejszych ilościach bo i zużywa się mniej na 3-4 auta, głównie dlatego że lubię testować.

Fajnie się prezentują te poukładane pułeczki... zawsze byłem ciekaw jak ludzie tam porządek trzymają. Ja zawsze jak robię auto mam mega rozpiździel a później sprzątam :D .. no ale garaż mały i jeszcze masa innych narzędzi bo główna zabawa to mechanika jednak ;)

Dziś byłem na Dub IT w Kielcach i zakupiłem sobie T&G od ADBla zobaczym jak się ma do prickborta :) Przy okazji dostałem od chłopaków z ADBL nowy produkt  "Synthetic Spray Wax" o zapachu gumy balonowej :D

DSC_0117.jpg

Wszystko na prywatny użytek, tzn 1,5 auta porządek staram się trzymać ale miejsce niestety się kończy, w niedalekiej przyszłości mam nadzieję na dom z garażem to miejsca będzie więcej

Czym to ma się różnić od QW? 

Też miałem zadać to pytanie... Jeżeli takie same właściwości to po co dublowanie produktu?

Tap Tap from G2

Mało jest firm, które mają w swojej ofercie z pozoru podobne produkty? Na pewno jest inaczej zrobiony, z innych składników i przez to daje inny efekt, inną trwałość i na innych woskach fajnie siada. Przecież QW nie jest typowym syntetykiem.

Również będąc na Dub IT w Kielcach, oczywiście zaszedłem na stoisko ADBL.

Odebrałem 2x tester Synthetic Spray Wax ;) Zapach coś pięknego :good:

Po krótkiej rozmowie z przedstawicielem wyjaśnił, że jest to produkt pomiędzy QD1 a QW.  Na razie w fazie testów, ale finalnie ma wyjść na półki za około 1-2 mies. :o

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.