Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MMCzysci napisał(a):

Spotted in the wild:
CDI AMG RTV HDMI, a niżej idealnie komponujący się z tym prestiżem poobijany tylny zderzak.

Wyryte w skale z S20 FE 5G


 

By było zabawniej to kiedyś była C Klasa w AMG i jako 3 litrowy DIesel 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eryczek napisał(a):

@Tomas-sgdziś to rarytas a ja pamiętam czasy kiedy produkty Lusso Oro były do kupienia w każdym sklepie a ludzie jojczyli że szampon mało skoncentrowany a wosk krótko leży🙂

Bo to były czasy prawdziwej pasji. Wosk taki napakowany olejkami że słoiki do tej pory z etykietą są nie do odkręcenia 😅

Czasy się zmieniają, dlatego moja misja jest zdobywanie praktycznie niemożliwego. Jak kupię wosk w paście NSX wersję 1.0 mogę kończyć zbieractwo 😅

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2023 o 23:54, Tomas-sg napisał(a):

Bo to były czasy prawdziwej pasji. Wosk taki napakowany olejkami że słoiki do tej pory z etykietą są nie do odkręcenia 😅

Czasy się zmieniają, dlatego moja misja jest zdobywanie praktycznie niemożliwego. Jak kupię wosk w paście NSX wersję 1.0 mogę kończyć zbieractwo 😅

Lusso oro miał ze 3 rodzaje „opakowań”. Przedostatni/najnowszy w PL widziany wypust ma ta cholerna zakrętkę - problematyczna. Mi najbardziej podoba się pierwszy słoik, z tym ze on z kolei słabo zabezpieczony jest, wiec trzeba pilnować odpowiedniego przechowywania go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, nervus napisał(a):

Lusso oro miał ze 3 rodzaje „opakowań”. Ostatni/najnowszy wypust ma ta cholerna zakrętkę - problematyczna. Mi najbardziej podoba się pierwszy słoik, z tym ze on z kolei słabo zabezpieczony jest, wiec trzeba pilnować odpowiedniego przechowywania go

Zdaje mi się że to nie bezpośredni problem zakrętki. Fakt że wypacanie się samego wosku w opakowaniu jest jedną z przyczyn. Ale efektem jest o racajaca się etykieta 😅 chociaż dokonałem małej korekty, zmyłem klej z etykiety, nałożyłeem etykietę na taśme/klej dwustronny i przykleiłem spowrotem a na to dodatkowo nakleilem bezbarwny laminat. W sumie dawno nie sprawdzałem i nie wiem jak to się dalej trzyma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomas-sg napisał(a):

Zdaje mi się że to nie bezpośredni problem zakrętki. Fakt że wypacanie się samego wosku w opakowaniu jest jedną z przyczyn. Ale efektem jest o racajaca się etykieta 😅 chociaż dokonałem małej korekty, zmyłem klej z etykiety, nałożyłeem etykietę na taśme/klej dwustronny i przykleiłem spowrotem a na to dodatkowo nakleilem bezbarwny laminat. W sumie dawno nie sprawdzałem i nie wiem jak to się dalej trzyma 

Problem jest w zakrętce. 
Obracająca się etykieta to problem jakości słoika a nie wypacanie sie wosku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nervus napisał(a):

Problem jest w zakrętce. 
Obracająca się etykieta to problem jakości słoika a nie wypacanie sie wosku. 

Tak jak mówiłem jest to przyczyna. 

Wypacanie się wosku nie nazwałem wadą że mozna by nazwać powodem/problemem. Zauważ ile lat może mieć ostatnia partia lusso. Nakrętka jest przyczyną. Mało jest takich wosków które utrzymują taka oleistość po dziś dzień. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gprzesniak lopesan z tui, lata lotem. Hotel bardzo fajny. Szamka drinki baseny plaża pokój wszystko gitara. Restauracje tematyczne ala carte, w cenie all inc, menu pod amerykanów i jakość 7/10. Jest ogromny. W zasadzie miasteczko gdzie możesz spędzic tydzień. Pod amerykanów. Koniecznie wycieczka z polką na dominikanie katamaranem po plażach. O 9 rano kanapka i wjeżdża rum. Butelka rumu ze sobą bo się w końcu skończy jak ekipa dobra. Na plażach koniecznie kokosy i poproś do pełna ten ich rum z ziołami 😉 

Warto też wypożyczyć auto i pozwiedzać samemu prawdziwą dominikanę.

Jak pojedziesz do lopesana - na ich kompielisku po prawej stronie jakieś 4m od boku i z 5 od końca pod wodą jest spory koral i mieszkają na nim ala homary. Glębokość może z 2.5m. Okularki u szukasz. Czad. Z góry wygląda jak kupa kamieni w białe paski.

plaza hotel

20231028_181535.jpg

basen hotel

IMG_2307.jpg

a tu dominikana z wyceczek własnych

IMG_2756.jpg

IMG_2788.jpg

IMG_2604.jpg

IMG_2630.jpg

IMG_3013.jpg

  • Lubię to 9
  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.