Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@KHOT, szczerze? Na dwoje babka wróżyła. Ja na przykład dałbym się za takie pokroić, bo uwielbiam mocno nachmielone piwa. Ale jak w zeszłym roku uwarzyliśmy ze znajomym IPę, która przez innych znajomych, obeznanych w klimacie, została bardzo dobrze przyjęta, dałem ją spróbować ciotce, która w ogóle nie pije piwa, to mało jej gały nie wyszły. :lol: Moim zdaniem przygodę z piwowarstwem rzemieślniczym lepiej rozpoczynać od łatwiej przyswajalnych stylów - weizenów, wheatów, witbierów czy pilsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał126 napisał:

@KHOT, szczerze? Na dwoje babka wróżyła. Ja na przykład dałbym się za takie pokroić, bo uwielbiam mocno nachmielone piwa. Ale jak w zeszłym roku uwarzyliśmy ze znajomym IPę, która przez innych znajomych, obeznanych w klimacie, została bardzo dobrze przyjęta, dałem ją spróbować ciotce, która w ogóle nie pije piwa, to mało jej gały nie wyszły. :lol: Moim zdaniem przygodę z piwowarstwem rzemieślniczym lepiej rozpoczynać od łatwiej przyswajalnych stylów - weizenów, wheatów, witbierów czy pilsów.

Z drugiej strony często poczęstowanie laika dobrym pilsem, czy weizenem nie robi na nim wrażenia, część osób nie zauważy jak im nie powiesz. Dopiero szok po mocnym uderzeniu aromatem i smakiem chmielowym ipy przełamuje myślenie o piwie jako napoju które ma "dobrze wchodzić" i nie przeszkadzać smakiem. ;)

Tak na marginesie, sam nie szaleję jakoś specjalnie za amerykańskim chmielem, gustuję raczej w stoutach, risach, porterach, barley wine i belgach (klasztorniak 13blg obecnie mi dochodzi w fermentorze), ale jednak częstowanie laika nawet wybitnym risem, czy barley wine zwykle nie odnosi zamierzonego skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss rozważałem te Nokian i Continental ContiWinterContact TS850, lecz wygrały "Michałki". Mam tej firmy opony letnie i jestem bardzo zadowolony. Na próbę do E36 planuję wejść w wielosezonówki i kupić Michelin Crossclimate+. Auto mniej jeżdżone, więc korci mnie sprawdzenie tej wygodnej mody.  

Żeby nie było OT zamówiłem dziś mini ssawki do odkurzacza, te w białym opakowaniu :) Teraz przedmucham każdą dziurkę :D;) :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygrała cena do jakości 😃. Ale rozważałem michałki ale była ostatnia sztuka w satysfakcjonujacej cenie . Nastepna juz po 300 coś wiec jak na 14 cali to drogo. Ja na lato mam good yearki. Chwale sobie mimo ze pierwszy ich sezon;). Bedziesz zadowolony więkoszośc dziurek staje się teraz osiagalnych😄. Na resztę już tylko patyczki I wykałaczki;) lub detaling sticks. A mi poprawia humor pogoda ;). Piękna złota polska jesień😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss, Nokiany poszły w tym roku tragicznie do góry. Rok temu kupiłem na początku października WR D4 175/65 R14 za 750 zł/kpl., DOT 3516, więc bardzo świeży. Brałem w Oficjalnym Sklepie Allegro. Teraz ich tam w ogóle nie ma, a ogólnie o takiej cenie można pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się pierwszy raz zrobić ponad 1km na jednym tankowaniu :D:D:D:D, choć zanim dojechałem na stację żydek :D się zapalił. Myślałem że się pojawią cztery cyferki a tu zonk.

IMG_20170928_052930.jpg

 

http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/61300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.