Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Zachęcamy do wyboru zdjęć do kalendarza 2018.
Tutaj głosujemy!

Grzechu23

TENZI DETAILER Royal Class: Czysta skóra > Impregnacja

Rekomendowane odpowiedzi

@Posejdon już nie moja, zmieniła właściciela 2 miesiace temu :)

Auto nie powiem - dobre - oprócz ww opcji miała kompletnie wytlumienie wnętrza + media Alpine'a, zawias kompletny Bilstein, OZ Ultraleggera, kpl wydech od 3,6 V6... 

Naprawdę dobrze się tym jeździło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 
Na początku chciałbym podziękować @tenzidetailer za możliwość przetestowania ich produktów przeznaczonych do czyszczenia i impregnacji skóry. Pacjentem do testu jest jasny fotel z Land Rover'a Discovery II, który na pierwszy rzut oka czyszczony a tym bardziej impregnowany nie był dobre 10 lat. Do czyszczenia użyłem szczotki przeznaczonej do skóry oraz mikrofibry a do impregnacji zestawu, który jest dołączony do mleczka.

Zdjęcie fotela przed czyszczeniem:

przedczyszczeniemcd772.jpg

Nakładanie produktu banalne, atomizer z możliwością spienienia przez sitko. Ciekawy zapach produktu do czyszczenia (owocowo-balonowy jak na mój węch), konsystencja lekko wodnista przez co rozprowadzenie na fotelu jest łatwiejsze.
piananaszczotceb7344.jpg

Tutaj widać efekt czyszczenia 50/50 i myślę, że więcej pisać nie muszę ;)
powyczyszczeniu50na501363c.jpg

Następnie mleczko do impregnacji - które możemy nałożyć wygodnym aplikatorem dołączonym do produktu i pozostawić do wyschnięcia według zaleceń producenta. W tym przypadku to było bardziej "wchłonięcie" po krótkiej chwili całego preparatu, dlatego powtórzyłem tą czynność - efekty na zdjęciu poniżej:
pomleczkud2b3f.jpg

Podsumowując: Oba środki przyjemnie mnie zaskoczyły - zaczynając od tego jak elegancko wyglądają, przez łatwość i szybkość stosowania obu z nich, kończąc na efekcie jaki po sobie zostawiły. Skóra w dotyku po impregnacji sprawia wrażenie delikatniejszej a oko cieszy matowe wykończenie. Stosunek jakość/cena na najwyższym poziomie i na pewno zostanę przy tym komplecie na dłużej. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za możliwość przetestowania waszych produktów.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta