Skocz do zawartości

dwa, trzy delikatne ubicia - meoda SSR


fazer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W sobotę strzelił mnie facet lusterkiem, zanim nawróciłem przy sporym ruchu na wąskiej drodze, łajza uciekła. Lusterko wymienione zostały tylko takie 3 odpryski pewnie z odpadającego szkiełka. Ciesze się i dziękuje że nie skończyło się na zderzeniu czołowym. Byłem w firmie zajmującej się detailingiem i przedstawili mi system SSR czekają aktualnie na sprzęt. Czy ktoś korzystał/słyszał miał jakąś styczność z takim czymś? Pacjet to laguna III czarna perła

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/0b7c8d65992eb6d1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym pojechał do lakiernika. Niby drobna rzecz, no ale kto się na tym zna lepiej niż oni. Ja mam swojego z polecenia, do którego jeżdżę z Alfą, lakiernictwo, blacharka i mechanik. Trochę kilometrów muszę narobić, ale warto, bo zna się chłop na rzeczy. Zauważył nawet taką drobnicę, na którą ja nie zwróciłem uwagi.

 

[mod=Eryczek]Proszę hamować się z mało subtelną autoreklamą[/mod]

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma to prawo bytu, na ciemnych lakierach. Możecie próbować. Generalnie raz się uda a raz nie jeśli mowa o czymś większym :)

Tam gdzie się udało siedzi raczej bez problemów.

 

widziales efekt lub wiesz cos wiecej o tym ssr ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź panowie, lakiernik jak to lakiernik, też mam znajomego, ale ma tyle aut że nie będzie się w takie coś bawił, a nie będę lakierował drzwi. Zobaczymy jak to wyjdzie na pewno pokaże fotki po.

Dnia 13.06.2017 o 13:09, Dimmu napisał:

Ma to prawo bytu, na ciemnych lakierach. Możecie próbować. Generalnie raz się uda a raz nie jeśli mowa o czymś większym :)

 

Tam gdzie się udało siedzi raczej bez problemów.

powiedz coś więcej, miałeś jakąś styczność z tym? działa to jak zaprawka? bo nie lubię siebie oszukiwać jakimiś kredkami albo woskami koloryzujacymi bo to przy myciu zejdzie a i tak wygląda brzydkoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę elementów zrobiłem z lepszym lub gorszym skutkiem.
Na ciemnych lakierach dość łatwo uzyskać przyzwoity rezultat, na jasnych jest to sporo trudniejsze.
W mojej opinii nie jest to praca stricte detailerska, ponieważ pod ledem widać gdzie było coś robione, ale dla ogromnej większosci samochodów i ich Klientów jest super.
Trwałość:

Mam dwa samochody pod opieką w których robiłem rysy i obtarcia, po 4-5 miesiącach jest okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.