Skocz do zawartości

Shiny Garage D-Tox


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witajcie 😉 

Rozważam zakup bańki 5L SG D-tox (140 zł) lub Monster Wheel Cleaner+ (190 zł). Główne przeznaczenie to felgi aluminiowe powleczone bezbarwnym lakierem. Gdzieś widziałem, że w ręcznej pianownicy (np Marolex) spokojnie można taki gel rozcieńczyć (1:2 lub 1:4) i wówczas wzrasta ekonomia zastosowania.

Który środek się lepiej sprawdzi biorąc pod uwagę powyższe informacje? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiałyGTi napisał:

Do bieżącego użycia nie stosuje sie ciagle tego typu produktów na felgi. Lepiej uzywac whell cleanery 

Czyli Twoim zdaniem do regularnego stosowania lepiej Monster Wheel Cleaner tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam ten produkt, świetnie myje, bardzo wydajny - rozcieńczasz zgodnie z potrzebą. Warto pomóc sobie pędzelkiem, Produkt zostawia delikatny film, który daje lekką ślikość. Nie śmierdzi, miły zapach polo coli 🙂 Tak jak koledzy wyżej napisali, deiron to nie jest produkt do regularnego mycia, załatwisz tym sobie tarcze i inne elementy trzymające koło, piękna ruda wyjdzie na nich szybciutko. Ja deirona używam 2-3 razy w roku, przed nałożeniem wosku na koła. A i to oszczędnie, delikatnie, ostatnio nalałem deiron do pudełka plastikowego i pędzelkowałem tylko felgę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie , czy ten d-tox jest bezpieczny dla chromowanych elementów? Wiadomo że najlepiej sprawdzić ale mam wzdłuż samochodu chromowane listwy i nie chciałbym kupować 1l preparatu żeby go później nie używać..:)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vipertomi Spokojnie 🙂 bezpieczny środek o neutralnym ph 🙂 smialo pryskaj całą karoserie łącznie z szybami nawet 🙂 

Jak środek troche popracuje to daj lekką mgielkę wody na auto i "wzrusz" rękawicą 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.