Skocz do zawartości

Shiny Garage D-Tox


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie 50/50 d-tox vs. vampir liquid

IMG_20170526_100851.jpg

 

Po spryskaniu obydwóch (vampir był jako pierwszy, różnica około 20 sekund)

IMG_20170526_101024.jpg

 

Po około 3,5 minuty

IMG_20170526_101118.jpg

 

Tutaj po około 6-7 minutach, testowo :-)

IMG_20170526_101215.jpg

 

Felga czysta

IMG_20170526_102025.jpg

 

Felga mokra- zmieniamy strony, vampirem było biednie resztkami

IMG_20170526_102228.jpg

 

D-TOX -> Vampir Liquid

IMG_20170526_102459.jpg

 

Vampir Liquid -> D-TOX

IMG_20170526_102504.jpg

 

D-TOX racji konsystencji dłużej działa i wolniej zasycha. Obydwa domyły felgę bezdotykowo.

Wnioski wyciągnijcie sami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację pochrzaniłem... :good:

Swoją drogą, jest to niegłupi deironizer, który może krwawieniem nie powala, ale jest skuteczny i wydajny przez płynną konsystencję i porządny atomizer. Ja wolę Sonaxa od Tugi. Wrażenia zapachowe u tych dwojga są podobne, czym z kolei ex aequo biją na głowę Rotona i Vampira. :lol:

 

Nie ma sensownego testu Sonaxa Xtreme na forum - może kiedyś się pokuszę, zyskując znowu deironizer referencyjny, którym w sumie D-Tox mógłby być, po dobrym przyjęciu w tym wątku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiny Garage D-Tox mimo że dedykowany głównie do lakieru, to na felgach też robi robotę :)

Produkt doskonale się rozpyla równomierną mgiełką, przez co osiada na dużej powierzchni. Szybko wchodzi w reakcję, nawet w wysokiej temperaturze ma wydłużony czas działania, a tym samym nie zasycha przedwcześnie, pozwalając na dokładniejszą pracę.

Do tego porządna butelka z normalną, naklejaną, nieobkręcającą się etykietą i profi atomizer - mocno na plus.

Niedługo wrzucę kolejny test z mycia felg zabezpieczonych ceramiką, a tymczasem łapcie to:

 

integrale-topstage-detailing-biała-podlaska-profesjonalne-kosmetyki-samochodowe-shiny-garage-dtox-2368

integrale-topstage-detailing-biała-podlaska-profesjonalne-kosmetyki-samochodowe-shiny-garage-dtox-2369

integrale-topstage-detailing-biała-podlaska-profesjonalne-kosmetyki-samochodowe-shiny-garage-dtox-2370

integrale-topstage-detailing-biała-podlaska-profesjonalne-kosmetyki-samochodowe-shiny-garage-dtox-2371

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron off 1000ml średnio kosztuje 70 zł a D-Tox 1000ml 39 zł. Ciekawe bo wszedłem na shinygarage.pl i chciałem porównać opisy D-toxa z iron off ale nie mogłem znaleźć iron off czy to znaczy że D-tox go zastąpił? Szukam środka do lakieru miałem kupić adbl vampire liquid bo dzisiaj pojawiły się opakowania 1000ml . Ale D-Tox to ciekawy produkt lepszy atomizer lekko żelowa konsystencja przez co dłużej leży-reaguje . Ale adbl to sprawdzony środek i bezpieczny dla lakieru auta i lamp plastików co już mnóstwo ludzi sprawdziło. Wiecie coś na temat iron off v4 czy D-Tox go zastąpił i jakie są różnice? oprucz ceny

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

713288 Trochę przykro słuchać niektóre opinie o SG na forum :dontknow:

 

Fala krytyki i to nie mała zaczęła się (przynajmniej ja to tak odebrałem) od chwili gdy SG zniknął z działu dystrybutorzy. Nagle wszystko co SG było beee. Cena ich kosmetyków zawsze była dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największego minusa SG u mnie zarobiło za QDS, który mi się popsuł, zgłosiłem to do SG przez facebooka, była gadka szmatka, wysłałem zdjęcia, mówili, że wymienią, podałem im swój adres a produktu jak nie ma, tak nie ma. Pisałem w tej sprawie ale zostałem olany i odpuściłem temat. :? QDS poszedł w kanał a butelkę po nim wymyłem i zastąpiłem QW od ADBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomizer ma regulacje psikania :P ja ustawilem ze mimo lekko zelowej konsystencji robilo mi taka jakby mgiełke

Chodziło mi bardziej o to jak sam atomizer pracuje :)

Kiedyś używałem coś o podobnej konsystencji i atomizer nie nadazal :) po prostu wracal do swojej pozycji bardzo powoli. A jak jest z tym ? Pracuje płynnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron off 1000ml średnio kosztuje 70 zł a D-Tox 1000ml 39 zł. Ciekawe bo wszedłem na shinygarage.pl i chciałem porównać opisy D-toxa z iron off ale nie mogłem znaleźć iron off czy to znaczy że D-tox go zastąpił? Szukam środka do lakieru miałem kupić adbl vampire liquid bo dzisiaj pojawiły się opakowania 1000ml . Ale D-Tox to ciekawy produkt lepszy atomizer lekko żelowa konsystencja przez co dłużej leży-reaguje . Ale adbl to sprawdzony środek i bezpieczny dla lakieru auta i lamp plastików co już mnóstwo ludzi sprawdziło. Wiecie coś na temat iron off v4 czy D-Tox go zastąpił i jakie są różnice? oprucz ceny

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

Zamiast Iron Off-a są teraz 2 środki, znany Monster Wheel Cleaner+(do felg) i D-tox(do lakieru). Jak widać d-toxa można stosować zamiennie.

 

Dodane po 1 minucie 51 sekundach:

Największego minusa SG u mnie zarobiło za QDS, który mi się popsuł, zgłosiłem to do SG przez facebooka, była gadka szmatka, wysłałem zdjęcia, mówili, że wymienią, podałem im swój adres a produktu jak nie ma, tak nie ma. Pisałem w tej sprawie ale zostałem olany i odpuściłem temat. :? QDS poszedł w kanał a butelkę po nim wymyłem i zastąpiłem QW od ADBL.

 

Wiem z doświadczenia, że wymieniają "zepsute" środki pod warunkiem, że wyślesz im ten wadliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.