Skocz do zawartości

Good Stuff Black Mamba Shine


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, PRZEEMAS napisał:


 

 


Też, ale to normalne przecież dressing jest tłusty.

A to spoko. Dzięki.

Wiesz, trochę się zdziwiłem kiedy mi się koło wyśliznęło z rąk. Dobrze, że nie wykulało się z garażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj z ciekawości położyłem Black Mambe na plastikowy grill. Powiem wam ze bardzo fajnie to siada. Nie wiem jak będzie z trwałością ale po przejechaniu dzisiaj ponad 100 km wygląda to bardzo dobrze. Fotki po trasie :)
@Good Stuff :good:

SAM_6801.jpg

SAM_6802.jpg

SAM_6803.jpg

SAM_6804.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Grzechu23 i jak siada na plastikach? Trzyma to się czy spływa szybko?

 

Chciałem zrobić porównanie mamby do konkurencji. Na tapetę poszła nowa opona plus 5 dressingów. No i zapomniałem, ze nowe opony pewnie pokryte są jakimiś pozostałościami środka aby nie przywierały do formy bo 4 na 5 dressingów bardzo ciężko się wchłaniały. Test do powtórzenia ale to już zrobię na ściągniętych zimówkach w przyszłym tygodniu :)

mfHCc5o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak siedzi nawet spoko. Czasowo wszystko zależy tak naprawdę od warunków pogodowych na drodze.
Jadąc w środku zimy w pełnym syfie za tirem przez kilka km to średnio, ale biorąc pod uwage 'normalne' warunki to leży całkiem spory czas. 
Nie kupuje specjalnego dressingu do plastików bo tak naprawdę plastikowy mam tylko ten grill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak polecam użyć opalarki do ściągnięcia fabrycznego zabezpieczenia. jak będziesz podgrzewał to będziesz widział że zabezpieczenie sie topi bo zmienia się z matowego w błyszczące. uprzedzam że od razu trzeba przetrzeć mf bo momentalnie stygnie i robi się znów matowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
4 minuty temu, linden napisał:

A jak to jest z brudzeniem BMS? Czy po kontakcie z poranną rosą dressing chlapie na samochód?

Świezy dressing u mnie nie chlapie.

Może chlapać kiedy opony masz niedokładnie oczyszczone. Warto przynajmniej raz w miesiacu przejechac Tire Cleanerem żeby dokładnie oczyścić pory gumy i wydobyć głeboki brud.

Do regularnego co tygodniowego mycia możesz uzywać lżejszych, rozcieńczanych koncetratów TRC lub produktów APC.

Typowe tire cleanery sa dość mocne w penetracji.

Kiedy nakładach dressing na źle oczyszczoną oponę, on nie wnika głeboko w pory gumy i w tedy nie nastepuję dobre złączenie to dressing może chlapać. Zarzało mi się.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Panowie, czy BM Shine moge spokojnie kłaść na plastiki zewnętrzne?  Kilka postów wyżej kolega kładł na grill w Skodzie więc chyba tak. Szukam potwierdzenia przed pierwszymi zakupami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.