Skocz do zawartości

Good Stuff Black Mamba Shine


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

712959 Fredi, a czym nakładałeś, że efekt jest taki extra ?

Zwykłym piankowym adbl one shot tire pad :) Próbowałem kiedyś pędzlem ale to nie dla mnie... chyba że zły pędzel miałem choć wątpię.

Ideałem dla mnie byłby plastik jak z aplikatora megsa i w środku gąbka od adbl co by sobie tak palców nie brudzić. Cóż może jakaś firma wpadnie na to żeby stworzyć coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Fredi88[/ref], Ja też bardzo cenię sobie Tire Pady, niczym lepiej mi się nie dressinguje. W zasadzie problem brudnych palców rozwiązują rękawiczki, ale Twój pomysł bardzo mi się podoba. Wystarczyłby uchwyt od ADBL dostosowany do wymiennych wkładów (bo gąbeczki jednak się niszczą) ;) Może warto taką sugestię podsunąć. Ale koniec offtopu, bo to temat o Black Mambie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super efekt ;) eh kurde a właśnie idzie do mnie dressing SG B2B :o Jak sie skończy za x czasu to bankowo zamawiam Mambe Shine :)

Zawsze można mieć dwa :D A nawet warto, bo różnych się nieraz potrzebuje efektów.

 

Zwykłym piankowym adbl one shot tire pad :) Próbowałem kiedyś pędzlem ale to nie dla mnie... chyba że zły pędzel miałem choć wątpię.

Pędzel jest dobry do żelowych dressingów. Chociaż nakłada się tak dłużej, to skuteczniej i mniej dressingu trzeba. Ja butelką 250 ml Sonaxa Xtreme zrobiłem w ten sposób lekko 3x więcej niż deklarowane 25 opon. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o tym napisać. ADBL miał u mnie cięższe warunki bo końcówka zimy (mimo że była to już wiosna) ale leżał zdecydowanie krócej. O ile same kropelki na oponie były o tyle sama opona była szybciej blada. Zobaczymy kiedy mamba shine zniknie mi z oczu ale jak narazie wygląda niemal jak po nałożeniu :good: a jeździ już prawie tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła Mamba nie siedzi jakoś super długo, więc podejrzewam, że ta shine również. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że to praktycznie QD do opon :good: Nakładanie trwa moment, z żelami pierniczę się przynajmniej kwadrans, nim oblecę wszystkie pędzlem. Ale porównywanie do Sonaxa Xtreme, który jest bardzo trwałym dressingiem, też nie jest jakoś bardzo miarodajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła u mnie średnio leżała 800 km ale zawsze ja odswiezalem :) Shine mi się spodobała bardzo opona jest super czarna i delikatny połysk w porównaniu z zwykła mamba :good: Po 700 km opona jest czarna, kropelkuje ale nie ma takiego połysku jak po nałożeniu (to normalne) :D Aplikacja banalna i zużycie produktu znikome :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]Gesiu_15[/ref], Dzięki za kolejny Update

 

Co do trwałości Black Mamby vs Black Mamba SHINE, z naszego doświadczenia wychodzi ,że jednak wersja SHINE jest trochę bardziej trwała (przynajmniej jeżeli chodzi o aspekt wizualny ) Przyczyna jest prosta przez to ,że efekt jest mocniejszy , opona potrzebuje więcej czasu na "zblednięcie" :D . Natomiast trwałość efektu hydrofobowego w obu przypadkach jest podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ze swojej strony mogę dodać po 2 tygodniach testów, że produkt fajnie trzyma się na oponie.

Zaczyna matowieć ale jest to mat równomierny :good:

 

2017-06-05_21.15.52.jpg

2017-06-05_21.16.05.jpg

 

Jeśli chodzi o twarde plastiki efekt zaczyna schodzić zaraz przy pierwszym deszczu - identycznie reagował Megs Endurance.

Wystarczy parking oraz deszcz i na plastikach pełno pionowych zacieków:

 

2017-06-05_21.13.58.jpg

2017-06-05_21.14.03.jpg

2017-06-05_21.14.12.jpg

 

Przy najbliższej okazji sprawdzę czy wystarczy bez dotyk i zacieki znikną czy trzeba re aplikować Mambę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

714589 Ze swojej strony mogę dodać po 2 tygodniach testów, że produkt fajnie trzyma się na oponie.

Zaczyna matowieć ale jest to mat równomierny :good:

 

To samo właśnie miałem napisać, bo mijają prawie 2 tygodnie od aplikacji i widzę, że szajn zniknął i opona zaczyna robić się matowa. Przy kolejnym opłukaniu na bezdotyku zobaczę jak z kropelkami. Tak czy siak jestem zadowolony i kupiłem już preparat w pełnym opakowaniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Teraz coś z mojej strony :) Testerek Mamby dostałem (za co bardzo dziękuję :opss: )już dosyć dawno więc czas w końcu coś opublikować :lol: Wytrzymałość mamby shine  testowałem już dawno i jest bdb :good: efekt hydrofobowy jest lepszy niż w przypadku zwykłej mamby a efekt jest bardzo przyjemny, opona nie błyszczy jakby była nasmarowana olejem ale nie jest też matowa - jak dla mnie efekt idealny :good:

Postanowiłem zestawić ze sobą te trzy produkty:

20170620_102505.jpg

Do testu wygrzebałem zimówkę z tourana :lol:

20170620_094806.jpg

Oponę trzeba przygotować

20170620_095213.jpg

Kilka akcji z tire cleanerem i opona gotowa 

20170620_102753.jpg

Zawodnicy na miejsca

20170620_103109.jpg

Tutaj już po aplikacji

20170620_103749.jpg

Po chwili widać, że tyre coat jak i mamba shine wchłonęły się w oponę a b2b leży jak leżał :lol:

20170620_103822.jpg

20170620_103831.jpg

20170620_103850.jpg

Po przetarciu fibrą mamba i tyre coat się nie zmieniły a b2b gdzieś się w połowie zgubił...

20170620_104052.jpg

20170620_104056.jpg

Teraz czas na kropelki 

Good Stuff

20170620_104311.jpg

CarChem

20170620_104318.jpg

Shiny Garage

20170620_104326.jpg

I całość

20170620_104334.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
2 godziny temu, Domel napisał:

tydzień na oponie, kilka deszczy. Dalej siedzi - moze juz bez blasku ale działa

jak mozesz to zapodaj jakiegos linka do takiego pistolecika :)

 

wspominales ze po endurance ci sie zacieki robily?? u mnie git kiedys posmarowałem to wytrzymało pare deszczy i z 6 myc czyli dobry miesiac na plastikach lezało moze zalezy od plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 minut temu, BiałyGTi napisał:

jak mozesz to zapodaj jakiegos linka do takiego pistolecika :)

PW

 

13 minut temu, BiałyGTi napisał:

wspominales ze po endurance ci sie zacieki robily??

tak, zgadza sie. Jakby deszcz wymywał dresing i zostawały przebicia szare.

Wystarczał jeden deszcz.

Ale Endurance to stara technologia. Nie używam już od dobrych dwóch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponki nie były przygotowane, felgi dostały Tugą i co poleciało na gumę, to może tam coś sie przeczyścilo - ogólnie jedynie zlałem koła wodą, poczekałem aż wyschnie i poszła jedna warstwa BMS. Po przejechaniu 300km pod domem weselnym słyszałem miłe słowa typu "ale oponki Ci się świecą " :D 
A po powrocie do domu ok 600km oponki wyglądają tak :

99fd8cc7aaf67732gen.jpg

Jak widać siedzi jeszcze a ja specjalnie nie przygotowywałem opon pod dressing, chciałem zobaczyć jak BMS wytrzyma 300km z prędkościami 100km/h i więcej ;) plus opady deszczu w nocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@kursien żyje! :) Dzięki. Black Mamba jak widać nie jest mocno wymagająca jeżeli chodzi o przygotowanie powierzchni :)

@Gold_Car Niestety mission impossible :( Na szczęście nie jest to zapach ala iron więc mamy nadzieje ,że dasza radę :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony umyte Excede Tire and Rubber Cleaner 1:4 i po raz kolejny położyłem Shine Mambę ;)Cóż więcej pisać dressing świetny , mega prosty w aplikacji , wydajny :D Według obserwacji Shine mamba leży dłużej od starszego brata czyli Black Mamba . Podstawa to dobre przygotowanie opony ;)

@Good Stuff :good::cool:

DSC_0058.jpg

DSC_0059.jpg

DSC_0060.jpg

DSC_0061.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako, że z dressing SG B2B nie do konca przypadł mi do gustu więc czas był na zmiany. Zakupiony pierwszy produkt od Good Stuff ->Black Mamba SHINE :)  (nie lubie żadnych matowych odcieni)
Jednym dniem niestety nie udało sie wszystkiego garnąc z braku czasu. Piątek wieczór opony zostały wyczyszczone 2x Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner w proporcji 1:4 -> Sobota rano Taśma 50/50 i jedziem :) 
Dressing nakładany padem ADBL One Shot Tire Pad
DSC6432JP_qrxphqn.jpg

DSC6431JP_qrxphqq.jpg

DSC6433JP_qrxprpr.jpg

DSC6438JP_qrxprpx.jpg

DSC6444JP_qrxprpe.jpg

I tutaj już całość ;)
DSC6449JP_qrxprhh.jpg
 

DSC6450JP_qrxprrr.jpg

DSC6451JP_qrxprrw.jpg

DSC6453JP_qrxprxx.jpg

Jest dokładnie to czego chciałem..aplikacja bezproblemowa, zużycie minimalne, shine jak najbardziej na +.
Licznik wyzerowany więc zobaczymy ile posiedzi :) Kropelek jeszcze nie sprawdzałem
@Good Stuff :good:
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.