Skocz do zawartości

Good Stuff Black Mamba Shine


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

71bb028a081f80971f64fd49fac89b37.jpg

 

Opis producenta:

Nowa wersja naszego BESTSELLERA w dużo mocniejszej wersji SHINE!

 

Black Mamba Shine posiada wszystkie właściwości klasycznej Black Mamby. Łatwość aplikacji, wydajność, silne właściwości hydrofobowe. Aplikacja na mokrą oponę? Żaden problem Black Mamba Shine poradzi sobie również w takich warunkach. Lubicie efekt mokrych opon? Zdecydowanie produkt przypadnie Wam do gustu. Mocny czarny kolor i duża trwałość to cechy Black Mamby Shine!

 

Sposób użycia:

 

1. Produkt aplikuj na czystą oponę

 

2. Black Mambę Shine można aplikować na sucha jak i na mokrą oponę ( do aplikacji używaj aplikatora do opon )

 

3. Dokładnie pokryj oponę

 

 

Cena 39,90zł

 

Nie wypada aplikować dressingu na brudną oponę więc chop na myjkę :D

IMG_20170422_145443.jpg

 

Opona Continentala z 2012r. dostała sporą dawką ExceDe Tire & Rubber cleaner w koncentracie

IMG_20170422_145641.jpg

 

W celu osuszania podjechałem pod dom i mamy czystą i suchą oponkę

IMG_20170422_154554.jpg

 

Black Mambe Shine postanowiłem porównać z mistrzem połysku jakim jest Meguiar's Endurance

IMG_20170422_154833.jpg

 

Na pierwszy rzut mamba, 3 psiknięcia na aplikator kostkę

IMG_20170422_154934.jpg

 

A tutaj żelowy kolega Endurance

IMG_20170422_155106.jpg

 

Z podekscytowania nie zrobiłem zdjęć z smarowania :lol:

IMG_20170422_155230.jpg

IMG_20170422_155235.jpg

 

Taśma bye bye

IMG_20170422_155251.jpg

 

IMG_20170422_155352.jpg

 

IMG_20170422_155357.jpg

 

IMG_20170422_155317.jpg

 

IMG_20170422_163323.jpg

 

IMG_20170422_163345.jpg

 

A tutaj kilka fotek mamba solo :D

IMG_20170414_170647.jpg

 

IMG_20170414_171251.jpg

 

IMG_20170414_171737.jpg

 

Podsumowanie:

Mamba Shine pachnie jak poprzednia wersja, aplikuje się bajecznie prosto :good:

Butle jak zwykle profi, nic sie nie leje, nic nie wciąga a atomizer daje fajną mgiełkę.

Z plusów na pewno aplikacja na mokrą oponę, nic się nie zmieniło w stosunku do zwykłej :)

W moim odczuciu efekt to lekki połysk, nie jest tak intenstywny jak w przypadku Endurance,

który daje efekt mocnego januszowego plaka :D

 

Krople są bajeczne, niestety z pospiechu nie zrobiłem nowych zdjeć :dontknow: Nadrobię, obiecuję :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]Fitte[/ref],

Mateusz wielkie dzięki za porównanie!

 

Tak w woli wyjaśnienia, Mamba Shine nigdy przez nas nie byla porównywana z żadnym innym produktem, jedynie z klasyczna Black Mamba. Cel byl prosty, mocniejszy efekt od prekursora.

Black Mamba Shine nie miał to byc najbardziej błyszczący dressing na rynku ;)

Szkoda , że Mateusz nie masz klasycznej Mamby wtedy bylo by najlepiej widać to różnicę.

My czekamy na resztę testerów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

2017-04-22_21.27.26.jpg

Zabezpieczyłem dziś zimówki.

Od siebie mogę dodać że opony detailingowane i dressingowane regularnie i dobrze przygotowane pod dressing - Mamba Shine szybko i sprawnie wypełnia.

Aczkolwiek jeśli opona nigdy nie była dressingowana ale również dobrze przygotowana pod ten pierwszy w jej życiu dressing, miałem wrażenie jakby Shine miała problem z wchłonięciem. Ale wiąże to raczej z jakością i wiekiem gumy. Taka guma potrzebuje x2 wiecej przejazdów żeby Mamba sie dobrze wchłonęła i zaimpregnowała powierzchnię.

Pamiętam pierwszą Mambę z zeszłego sezonu - świetny produkt. Wkrótce porównam Shine ze "zwykła" zobaczymy jak trwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2017-04-22_21.27.26.jpg

Zabezpieczyłem dziś zimówki.

Od siebie mogę dodać że opony detailingowane i dressingowane regularnie i dobrze przygotowane pod dressing - Mamba Shine szybko i sprawnie wypełnia.

Aczkolwiek jeśli opona nigdy nie była dressingowana ale również dobrze przygotowana pod ten pierwszy w jej życiu dressing, miałem wrażenie jakby Shine miała problem z wchłonięciem. Ale wiąże to raczej z jakością i wiekiem gumy. Taka guma potrzebuje x2 wiecej przejazdów żeby Mamba sie dobrze wchłonęła i zaimpregnowała powierzchnię.

Pamiętam pierwszą Mambę z zeszłego sezonu - świetny produkt. Wkrótce porównam Shine ze "zwykła" zobaczymy jak trwałość.

 

Domel potwierdzam Twoją tezę, że opona bez jakiegokolwiek dresingu wymaga więcej środka żeby uzyskać właściwy efekt. Przekonałem się sam kiedy ogarniałem nowo zakupione opony Hankook i na nie poleciał Endurance. W najbliższym czasie zobaczę jak będzie po następnej aplikacji.

Co do Black Mamba Shine chętnie zakupie i przetestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]Domel[/ref], No to czekamy na Twoja opinię z niecierpliwością :)

 

A sam efekt po pierwszym użyciu jak ocenisz?

 

[ref]Fitte[/ref], Dzięki!

 

 

To kolejna różnica pomiedzy klasyczną Black Mambą a Shine. Shine zdecydowanie lepiej radzi sobie na plastikach zewnętrznych niż klasyczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
707409 A sam efekt po pierwszym użyciu jak ocenisz?

Efekt po pierwszym użyciu jest super. Taki jak lubię. Ale muszę zrobić 50/50 z pierwszą Mambą na dniach i sprawdzić jaka jest różnica.

Ewentualnie mogę dla was porównać z innymi dressingami które mam link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
707409 A sam efekt po pierwszym użyciu jak ocenisz?

Efekt po pierwszym użyciu jest super. Taki jak lubię. Ale muszę zrobić 50/50 z pierwszą Mambą na dniach i sprawdzić jaka jest różnica.

Ewentualnie mogę dla was porównać z innymi dressingami które mam link.

 

Wybierz jak uważasz :)

 

Ewentualnie mogę dla was porównać z innymi dressingami które mam link.

 

Wiesz co, ja będę robił porównanie Shine'a m.in. z Nielsenem, także możesz ze swojej kolekcji wybrać coś innego : )

 

Czekamy na porównania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw ogarnąłem felunek 04-06

 

860c536b4685.jpg

 

potem opona była traktowana APC, Tire and rubber od Excede i vampirowana i na to poleciała mamba i megs.

 

Megs

8c2de5a33ab9.jpg

 

Mamba

4769630204b7.jpg

 

Podsumowanie:

Trochę światło może przekłamuje, ale efekt jak dla mnie mega. Uwielbiam wizys mokrej opony przy niskich profilach. Bardzo zbliżony wygląd w moim przypadku do megsa endurance, który był moim liderem przez dłuższy czas. Mamba wygrywa jednak tym, że wolę dressingi w formie cieczy - super się

aplikuje na pędzelek 3 ruchy i opona gotowa. Megs jest w formie żelu i tutaj już trzeba aplikatorem się pobawić..

 

Tutaj mamba po tygodniu aplikacji + te plastiki dolne były mega jałowe bym powiedział, że białe, a mamba świetnie je zregenerowała.

84d71a832f44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Moja króciutka recenzja - bez testów i porównania z innymi produktami jeszcze - czasu brak na wszystko...

Proszę nie patrzeć na stan felg - to już nie ma znaczenia.

 

Opony zimowe przygotowane ADBL Tire.

2017-05-07_16.05.37.jpg

 

Niestety po dwóch psikach atomizer zdechł :wallbash::wallbash::wallbash:

Zostaje w takiej pozycji

2017-05-07_16.05.41.jpg

 

zamiast

2017-05-07_16.05.46.jpg

 

:wallbash: mam jeszcze inne produkty z tymi samymi atomizerami - mam nadzieje ze to pojedynczy przypadek :wallbash:

 

A reszta fotek tutaj:

2017-05-07_16.06.02.jpg

2017-05-07_16.06.06.jpg

2017-05-07_16.06.30.jpg

2017-05-07_16.06.33.jpg

2017-05-07_16.06.36.jpg

2017-05-07_16.06.50.jpg

2017-05-07_16.06.53.jpg

2017-05-07_16.06.59.jpg

2017-05-07_16.07.07.jpg

2017-05-07_16.07.17.jpg

 

Na razie mogę tylko powiedzieć:

 

+ Banalna aplikacja

+ Równomierny blask/błysk - przy aplikacji pędzlem.

+ Produkt bardzo łatwo wnika w gumę i równomiernie sie rozprowadza bez potrzeby wielokrotnej re aplikacji i bez wyschniętych jaśniejszych plam.

+ Widać i czuć że produkt dobrze współgra nawet ze starym ogumieniem.

 

- fatalny atomizer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Domel[/ref], dziwi mnie fakt białego atomizera. Stare białe inne mają inny kształt natomiast takie jak Ty masz są czarne i nie narzekam :| Biały mi się dzisiaj własnie rozleciał ale z funkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
709294 zdjęcia tak pokazują, czy rzeczywiście się tak błyszczy jak po plaku :/

nie rozumiem, to pokazują czy nie? zrobić inne ?

No niestety ta suszarka dupy nie urywa :/ Wyblakłe te fotki

Jak będę robić porównania wkrótce - o ile wreszcie wiosna przyjdzie :/ - zrobię innym aparatem - szczególnie ze zwykłą mambą.

 

Nie mniej jednak na żywo wygląda to lepiej. I produkt jest w moim typie.

 

Dodane po 1 minucie 55 sekundach:

709286 Biały mi się dzisiaj własnie rozleciał ale z funkiego

Mamby zamawiałem z Funky - pewnie dla tego. Zaraz sprawdzę je wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
709291 To nie nasz atomizer, sklep dodał zły. Odezwij się do nas na PW wyślemy oryginalny ;)

 

btw. który jest wasz a który Funky ? Ten z bardziej owalną rączką?

2017-05-07_19.53.46.jpg

Wysłałem PW.

 

709299 Domel, Chyba chodzi o to czy NAPRAWDĘ tak się błyszczą, bo kolega nie dowierza pewnie, że taki efekt... :good:

 

 

No racja - do dupy te fotki :/ Szkoda waszego czasu Panowie, sorki :wallbash:

 

2017-05-07_16.07.14.jpg

 

Ale obiecuję poprawę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

709299 Chyba chodzi o to czy NAPRAWDĘ tak się błyszczą, bo kolega nie dowierza pewnie, że taki efekt...

niestety kojarzy mi się to z plakiem i to nie mój klimat

 

 

 

709298 nie rozumiem, to pokazują czy nie? zrobić inne

pokazują, że się błyszczy i zastanawiam się czy to wina fotek, czy tak jest w rzeczywistości... ładnie kryje, ale jak jest taki błysk to dressing nie dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.