Skocz do zawartości

Kraków szukam profesjonalnej firmy / myjni


Gość raff

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy szukam w Krakowie profesjonalnej myjni , posiadam niespełna czteromiesięczny samochód i potrzebuje , aby ktoś zajął się dbaniem o czystość mego autka i nie chodzi mi tu tylko o mycie ale o wosk, nabłyszczanie zabezpieczenie lakieru tapicerek itd . Ze względu na brak możliwości samodzielnego zajęcia się autkiem zmuszony jestem przekazać to zadanie profesjonalistą a niestety jak do tej pory odwiedziłem w KRK kilka myjni nie mogę powiedzieć żebym był zadowolony i widzę że odbija się to na lakierze ( samochód nie domyty , plamy , smugi ,ryski lub pozostawiające wiele do życzenia materiały czyszczące )

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raff, wygospodaruj raz w tygodniu godzinę , raz na miesiąc 2 i raz na pół roku dzień i na pewno twoje auto będzie super wyglądało a do tego jeszcze jaka satysfakcja :)

 

 

coś w tym jest :) :)

 

[ Dodano: 9 Marzec 2010, 22:21 ]

pogadaj z Tomkiem @WashClub.

 

dzięki pogadam pogadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę temat - u kogo w Krakowie można teraz dobrze umyć samochód? Ktoś prywatnie lub sprawdzona myjnia ręczna...

 

Od jakiegoś czasu myję zawsze samodzielnie gdy tylko jest okazja to gdzieś zrobić (2 wiadra+masa kosmetyków i szmatek), a tak, to ValletPro Ph Neutral + Gloria FM10 na myjni bezdotykowej w godzinach wieczornych. Tylko tych okazji bywa niestety coraz mniej.

 

Idzie też zima i szukam pewniejszego i sprawniejszego rozwiązania.

 

Możecie polecić jakąś myjnię w Krakowie lub okolicach?

Albo jeśli ktoś ma własne super warunki i byłby chętny się nimi podzielić (oczywiście odpłatnie), lub w ogóle się tym zajmuje, to bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.