Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Zachęcamy do wyboru zdjęć do kalendarza 2018.
Tutaj głosujemy!

piotr@sta

przechowywanie kosmetyków jak długo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, paperson napisał:

używam często w terenie. Moim zdaniem się nie sprawdzą, gdyż grzeją głównie przez kontakt i to max. 6 h od aktywacji. Przecież nie będziesz go codziennie gotował :D

Ale pudło szczelnie zamknięte powinno trzymać ciepło. Nie musi być tam przecież 25* wystarczy żeby było ok 15.

Swoją drogą dziś w nocy było -7, rano zszedłem do piwnicy i ciągle idealnie 10*:roll: może jakoś przepękam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już z garażu zabrałem wszystkie kosmetyki oprócz rozrobionych ale i to muszę zabrać bo będzie szkoda wylać wszystko.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Fredi88 może wyraziłem się nieprecyzyjnie. Wszystkie tego typu ogrzewacze, które miałem grzeją tylko skórę i to w kontakcie z nią. Myślę, że promieniowanie podczerwone sięga gdzieś max. 10 cm. 

Zostaw siuwaksy w piwnicy i kup coś TAKIEGO. Włącz ICE ALERT - będzie Ci piszczał gdy temperatura spadnie poniżej 3 st. C) lub wersja exclusiv: termometr z czujką radiową (stawiasz ją w kuchni bądź sypialni przy nocnej lampce żony :D), która też alarmuje, gdy temp. spadnie poniżej zadanej temp. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi po długich prośbach udało się zyskać od żony dwie półki na szafce w garderobie i tam trzymam male buteleczki i produkty typu szampon czy piana, dodatkowo dwa pudelka z biedronki, jedno na fibry drugie na większe butelki np Vampire 1 l i wszystko stoi sobie w temperaturze pokjowej:) minusem jest to, że nie mam w garażu niczego pod ręką 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta