Skocz do zawartości

GYEON Q2M Preserve


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Ktoś kto już testował na dłuższą mete może coś powiedzieć o tym dressingu? Myślę, czy zmieniać naturala z którego właściwie jestem zadowolony. Przemawia do mnie brak reakcji na wode, troszke bardziej płynna konsytencja i tutaj opisany zapach mandarynek (wąhałem go z butelki i powiedziałbym, ze pachnie chemicznie) czy może podczas aplikacji jest inny? Na dodatek za granicą kłada go na plastiki zewnetrze, ktoś uzywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Fitte napisał:

Ktoś kto już testował na dłuższą mete

Bardzo porządny dressing. Wydajność, efekt (nie jestem zwolennikiem typowego matu, ani typowego połysku, lub braku przyciemnienia) i trwałość na przyzwoitym poziomie. Jak z każdym dressingiem, wynik końcowy zależy trochę od rodzaju tworzyw wewnętrznych. Antystatyczność też przyzwoita. Preserve nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale - wg mnie - trzyma poziom dobrych dressingów wewnętrznych. Rzeczywiście nie "kłóci się" z wodą tak, jak np. NL. Cenowo stoi wysoko, więc można znalezć nieco tańsze, a równie dobre dressingi innych producentów. Zapach pomijam - o ile produkt nie dokucza wonią dłużej, niż 5 minut od aplikacji, aspekt zapachowy mnie nie interesuje (w przypadku Preserve jest neutralnie z plusem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Preserve nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale - wg mnie - trzyma poziom dobrych dressingów wewnętrznych.


Dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedz na sile nie zmieniam, poczekam az NL sie wykonczy

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie zdjątka z lata, Megane Cabrio. Piękna satyna, ładnie odświeża i przyjemny zapach. Brat mówił, że tak jak zawsze pełno kurzu/pyłu siadało na plastiki od przejeżdżania z otwartym dachem przez szutr  tak po aplikowaniu znacznie mniej było do sprzątania.
2Sdsf9Z.jpg
XrT374b.jpg?1
Spójrzcie na oparcie kanapy, tam musnęło mi się fibrą i od razu widać połysk.

 

//edit: cholera foty robione iPhonem wyglądają tylko dobrze na iPhonie, po kompresji fatalnie ;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82 z plynem dluzsza historia i mala nieszczelnosc zbiornik-pompka.

Jezeli chodzi o Gyeona to przesiadlem sie z Adbl wow i teraz preserve bedzie moim nr1 tylko teraz sprobuje aplikowac przez pad mf oszczedniej. Jak by co to moge uzyczyc i obadasz czy Ci podejdzie

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hmm... Po leżakowaniu przez dłuższy czas (okres zimy, u mnie w domu w temp. pokojowej) rozwarstwił się, wytrącił się jakiś żel przy atomizerze i teraz pachnie zgniłą mandarynką. Po dłuższej zabawie w ręce jest okay. Są dwie możliwości: Manufaktura Wosku robi mega zapachy, ten już nie pobudza tak moich nozdrzy lub się zwyczajnie w świecie popsuł 😄 Chyba ostatni raz cokolwiek z Qyeona, syf kiła i mogiła. Z takim Perlem leżącym przez rok się nic nie dzieje 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Moderator

Jak tej produkt siadł mi na opony to szok !

Taka satyna błyszcząca - ale "sucha" - nie klejąca i nie ciągnąca kurzu ! Trwałość ? Nie ważna do mycia. Ale look mi się mega podoba !

2021-06-27-17-37-26.jpg


2021-06-27-17-37-27.jpg


2021-06-27-17-37-29.jpg


2021-06-27-17-37-31.jpg


2021-06-27-17-37-41.jpg


2021-06-28-21-18-45.jpg


2021-06-28-21-18-56.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ok, na oponce sobie posiedzi, nawet do pierwszego deszczu - ok, nie widzę problemu i tak mogę sobie go nakładać 3 razy w tygodniu 😉 Ale do plastików zewnętrznych się nie nadaje - pierwszy deszcz i są zacieki 😉

Oczywiście rozumiem, że to produkt do WNĘTRZA - nie mniej jednak efekt na oponie mnie urzekł i sprawdziłem sobie go na zewnątrz 😉 W środku robi mi za duży błysk trochę taki efekt plakowy plus kilka maz... trzeba dokładniej doczyścić plastiki najpierw 😉

2021-06-30-07-46-46.jpg


2021-06-30-10-58-23.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.