Skocz do zawartości

Variant PC Cleaning Set - mini ssawki do odkurzacza


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

po wstawieniu zdjęć przy prac we wnętrzu liczba zapytań o mini ssawki przeszła moje oczekiwania. Wydawałoby się, że akcesorium już znane na forum a jednak nie do końca. Wychodząc naprzeciw postanowiłem zrobić im kilka zdjęć i napisać kilka słów ;)

 

Ssawki otrzymujemy w solidnym, estetycznym pudełku:

 

DSC03853.jpg

 

Mimo nazwy nasuwającej na myśl zastosowanie do komputera producent przewidział również użytkowanie przy czyszczeniu samochodów:

 

DSC03854.jpg

 

W zestawie jest instrukcja gdyby ktoś miał problem z montażem :mrgreen:

 

DSC03855.jpg

 

Po wyjęciu z pudełka całość jest dobrze umocowana w plastikowej wytłoczce:

 

DSC03857.jpg

 

Zestaw składa się z:

- węża w oplocie

- 2 ssawek z włosiem

- ssawki szczelinowej

- 2 przedłużek (jedna prosta, drugą kątowa)

- końcówki do odkurzacza z mocowanie węża

- przejściówki na inną średnicę rury odkurzacza

 

DSC03858.jpg

 

DSC03859.jpg

 

DSC03860.jpg

 

DSC03861.jpg

 

W uchwycie jest możliwość regulowania siły ciągu poprzez obracanie jego górnej części:

 

DSC03866.jpg

 

Mini ssawka szczelinowa:

 

DSC03867.jpg

 

Mniejsza końcówka z włosiem:

 

DSC03868.jpg

 

Większa końcówka z włosiem:

 

DSC03869.jpg

 

Kilka zdjęć z użycia oraz efektów. Zastosowanie w rzeczywistości ogranicza tylko nasza inwencja, można dojść naprawdę w wiele wcześniej niedostępnych miejsc:

 

DSC03749.jpg

DSC03750.jpg

DSC03751.jpg

DSC03752.jpg

DSC03753.jpg

DSC03754.jpg

DSC03755.jpg

DSC03756.jpg

DSC03758.jpg

DSC03759.jpg

DSC03760.jpg

 

Podsumowanie:

Moim zdaniem produkt z kategorii "must have". Sssawki bardzo ułatwiają pracę i pozwalają dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Jakość wykonania jest w porządku, nie rozpadają się, nie gubią włosia. Jedynie wąż pachnie trochę chiński trampkiem :mrgreen: Biorąc pod uwagę cenę w okolicach 30 złotych moim zdaniem jest więcej niż dobrze. Moje już trochę popracowały i nie wyobrażam sobie już odkurzania bez nich, genialne akcesorium :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]Pajko[/ref], Moje też są od MX. Kiedyś też chciałem kupić to były w białych, ale wykupili. Od jakiegoś czasu są chyba właśnie takie.

 

 

[ref=#ff3366]pawelr34[/ref], Dostępne u partnerów. Moje pochodzą od MX, ale są też dostępne u innych ;)

http://www.pielegnowacauto.pl/zestaw-mi ... aczax.html

http://shiningcar.pl/pl/p/ShiningCar-Mi ... zacza/2429

https://mrcleaner.pl/odkurzacze/mr-clea ... o-szczelin

http://autonablask.pl/produkt/mini-ssawki-odkurzacza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ma pytanie

Mianowicie czy może ktoś sprawdzić czy w jego ssawkach element który się obraca i reguluje siłę ciągu obraca się tak że zasłania do końca te dziurki, u mnie dochodzi on mniej więcej do połowy :/:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł zestaw mini ssawek :good: Zakupione w Clinic4car ;) Dziś czyściłem klawiaturę w laptopie , super się sprawdziły :D Ze względu na deszczową pogodę nie było jak przetestować na aucie ale przyjdzie pora i czas :D

 

DSC_0175.jpg

DSC_0176.jpg

DSC_0177.jpg

DSC_0178.jpg

DSC_0179.jpg

DSC_0180.jpg

DSC_0181.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też juz wpadł do mnie ten zestaw ssawek :good: .W identycznym opakowaniu jak u Gesiu_15. Nie moge się doczekać jak wejdę w te ciasne szczeliny :D . Które nie dawały mi spokoju, w którym było dużo syfu a nie miałem tam jak dojść ;( :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem i nie żałuję :)

 

Co do tej "regulacji siły ssania" - u mnie zasłaniało się tylko do połowy. Aż pękło i w końcu mogłem sobie ten kapturek zdjąć.Postanowiłem, że owinę te dziury taśmą i nałoże kapturek. Ssawki zyskały na sile ssania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 7.06.2017 o 21:50, Jacus napisał:

Kupiłem i nie żałuję :)

 

Co do tej "regulacji siły ssania" - u mnie zasłaniało się tylko do połowy. Aż pękło i w końcu mogłem sobie ten kapturek zdjąć.Postanowiłem, że owinę te dziury taśmą i nałoże kapturek. Ssawki zyskały na sile ssania :D

To zasłanianie tylko do połowy to chyba po to coby silnika nie spaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.