Jump to content

CarGeek.pl

Partner forum
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

About CarGeek.pl

Informacje

Recent Profile Visitors

122 profile views

CarGeek.pl's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

3

Reputation

 1. @analyzator Profesjonaliści są dość często zaskoczeni, że istnieją lepsze alternatywy po wizycie w naszym sklepie ;).
 2. Od dzisiaj zakupicie w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym wybrane produkty z linii RR Customs Bad Boys. Bad Boys Quick Detailer to quick detailer maskujący mikrorysy Bad Boys Wheel Cleaner Neon to preparat do czyszczenia felg, który barwi się na neonowy kolor Bad Boys Glass Polishing Paste to pasta polerska na bazie tlenku ceru Bad Boys One Step Polishing Paste to pasta polerska one step
 3. Hej, W tym wątku będziemy informować o nowych produktach/markach oraz dostawach w naszym sklepie. Wszystkie wymienione produkty zakupicie od ręki w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Cykl rozpoczynamy od niemieckiej marki Tuga Chemie. Spośród oferty producenta polecamy przede wszystkim preparat do mycia felg Tuga Aluminium Teufel wraz z bezkwasową wersją Tuga Alu Teufel Special
 4. Od jutra startujemy z kolejną promocją. Wszystkie produkty marki Good Stuff zakupicie u nas 15% taniej. Promocja obowiązuje do 25 lipca 2021r.
 5. Dla użytkowników forum Kosmetykaaut.pl przygotowaliśmy specjalną grupę rabatową, uprawniającą do otrzymania rabatu w wysokości 7%* na cały nasz asortyment oraz aż 15% rabatu na pierwsze zamówienie. Aby dołączyć do grupy rabatowej należy → Utworzyć konto w naszym sklepie internetowym CarGeek.pl → Przekazać nam swój login/email odpowiadając w tym temacie bądź wysyłając email na adres kontakt@cargeek.pl z dopiskiem "Kosmetykaaut.pl" → Poczekać na aktywację stałego rabatu oraz indywidualny kod rabatowy na pierwsze zamówienie Zachęcamy do skorzystania z oferty. Zespół CarGeek
 6. @BartasKRK Tak, preparaty do czyszczenia opon nadają się generalnie do wszystkich gumowych powierzchnii.
 7. Hej, W tym wątku będziemy publikować informacje na temat aktualnie obowiazujących promocji w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym ;). Cykl rozpoczynamy od aktualnie obowiązującej oferty. Do końca czerwca 2021r. możecie zakupić wszystkie produkty brytyjskiej marki AutoGlym w rabatem 10% od cen detalicznych. Promocja nie łączy się z innymi. https://cargeek.pl/pl/producers/autoglym-1579183611.html
 8. Również radzimy zainwestować w cleaner do opon, jeżeli w planach jest zakup towaru z wyższej półki jakim jest CarPro Pearl. Jeżeli nie planujesz przygotowywać powierzchni przed aplikacją to lepiej wybrać coś typu ADBL Black Water. Opony możesz wyczyścić przy pomocy oprysku APC (np. Koch Chemie Green Star) albo dedykowanego preparatu. Dwie sztuki ręcznika do osuszania o spokojnie wystarcza na ten samochód. Shiny Garage D-tox ma konsystencję żelu i bez pędzelka będzie trudny w użyciu bądź co najmniej mocno nieekonomiczny. Jeżeli zestaw ma być rozwojowy to lepiej wziąć preparat stricte do mycia felg (np. ADBL Wheel Warrior) oraz osobno deironizer (np. ADBL Vampire Liquid). Deironizacja wystarczy raz na kwartał o ile klocki hamulcowe nie są już bliskie końca użytkowania. Zamiast szczotki rekomendujemy drugą rękawicę - wyjdzie bardziej ekonomicznie a finalny efekt będzie lepszy. Shiny Garage Morning Dew Detailer nie jest stricte woskiem - jest to raczej quick detailer z dodatkiem wosku. Będzie to produkt do stosowania od mycia do mycia. Jeżeli rozważasz produkt typu płynny wosk to lepszy wyborem będzie ADBL Quick Wax.
 9. Na ciągnik sugerowałbym raczej ADBL SSW ponieważ będzie trwalszy niż te dwa wymienione preparaty. Z kolei do wnętrza bardziej nada się ADBL Interior Cleaner bo jest mniej agresywne. ADBL APC w małym stężeniu można użyć na jakieś pojedyncze większe zabrudzenia.
 10. W zestawie do skór nowych Colourlock jest Leder Versigelung, który tworzy na skórze delikatną powłokę ochronną. Przy regularnym stosowaniu strong potrzebne będzie przede wszystkim natłuszczenie skóry a się nie przesuszyła. Najlepiej i najprościej będzie wybrać wersję Soft do codziennej pielęgnacji.
 11. @Grap Mycie na dwa wiadra szamponem to jeden z najważniejszych kroków. Myjnia bezdotykowa nie usunie zabrudzeń. Jeżeli myjnia stosuję agresywną chemię to ściągnie nałożone zabezpieczenie, nie będzie ono też trwałe. Tak jak sugeruje @paki112 spróbuj o innych godzinach albo w innych miejscach. Tak długo jak nie tworzy się za tobą kolejka to raczej żaden właściciel myjni nie ma nic przeciwko ;). Jeżeli chodzi o same produkty to polecamy jeszcze zakup szczotki do felg tak aby tire & rubber można było rozprowadzić po powierzchnii.
 12. @Grap Jeżeli lakier nie jest w idealnym stanie to rozważ AIO zamiast wosku. Chemotion posiada zarówno all in one na bazie naturalnego jak i syntetycznego wosku. AIO będzie miało pozytywny wpływ na maskowanie drobnych zarysowań. Fusso jest raczej produktem, który nakłada się tak aby móc o nim zapomnieć na 6-12 msc.
 13. @Tomas-sg Według uzyskanych przez nas informacji od producenta, na dniach powinna pojawić się nowa duża pojemność wosków House of Wax. Oczywiście jak tylko odbędzie się premiera będzie u nas dostępna.
 14. Przed nałożeniem dressingu do opon, koniecznie użyj cleanera do gumy (tzw. tire and rubber cleaner). Dressing posiedzi dzięki temu dłużej. W przypadku skór masz na myśli Colourlock Strong cleaner czy box? Koniecznie zadbaj o nawilżenie skóry po każdorazowym zastosowaniu wersji strong (preparat dostępny w wersji box dla skór starszych). Strong nie nadaje się do stosowania na co dzień. Posiada zasadowe pH i będzie stopniowo wysuszał skórę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.