Jump to content

optimal

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About optimal

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Wypolerowałem szybę u osoby zajmującej się car detailingiem, smug już nie ma. Z uwag jakie otrzymałem to to, że szyba nie została przygotowana poprawnie do nałożenia NW + pewnie sam środek był słaby, tak więc jakby ktoś kiedyś chciał skorzystać z usług detailingu w BMW Gazda Gliwice to odradzam...
  2. Przetarłem szybę dokładnie IPA, przeczyściłem gumy piór wycieraczek, problem pozostał... To nie brud drogowy bo kilkanaście minut po przetarciu użyłem płynu do spryskiwaczy i można powiedzieć, że "wzorki" rozmazania są identyczne jak przed przetarciem. No nic, udam się jutro do jakiegoś studia detailingu, dam znać po.
  3. @GrzechuKR nie mam pojęcia, zaproponowali mi to w ASO za darmo w ramach rekompensaty więc skorzystałem. Dzień po. @kamil598 ok, spróbuję.
  4. Witam. W ASO zaaplikowali mi NW na szybę. Z racji tego, że nie padało a chciałem sprawdzić jak działa to udałem się na myjnię ręczną i przemyłem trochę auto (spłukiwanie + zdemineralizowana woda z osuszaczem z tego co pamiętam), woda z przedniej szyby spływała tak jak mnie zapewniano więc uznałem, że wszystko jest ok. Po dniu trasy miałem trochę syfu na szybie więc użyłem płynu do spryskiwaczy, ku mojemu zdziwieniu pojawiły się smugi na całej szybie co ograniczyło troszkę moją widoczność. Przed NW nie było takiego problemu, na początku pomyślałem, że to może wina płynu więc wycz
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.