Jump to content

Rekon

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Rekon

  1. Pomyślałem, że gdyby to był kurz to osiadł by się na każdym elemencie wewnątrz. Natomiast taki "nalot" znajduje się tylko na elementach wykonanych z tego konkretnego materiału. Dodatkowo tylko w miejscach, gdzie ten kurz normalnie by miał problem się dostać. Mógłbyś rozwinąć?
  2. Właśnie wilgoć raczej wykluczam, tak samo działo się nawet w najbardziej upalne dni. Poza tym osad tworzy się tylko na elementach wykonanych z tego konkretnego materiału. Spróbuję jeszcze przemyć zwykłym APC, ale wątpię aby to była wina Interior Cleanera. To samo działo się jeszcze na samym początku posiadania auta, kiedy miałem zwykłą marketową chemię.
  3. Cześć, mam pewien problem z materiałem wewnątrz auta. Po wyczyszczeniu (ADBL Interior Cleaner) po jakimś tygodniu-dwóch pojawia się matowy nalot na wszystkich elementach wewnętrznych które wykonane są z tego materiału (boczki drzwi, deska rozdzielcza). Próbowałem nałożyć na to dressing ADBL Interior wow / Funky Witch Mademoiselle, ale nie dawało to żadnego rezultatu i znowu po jakimś czasie pojawiał się ten nalot. Jest to o tyle irytujące, że po każdym dotknięciu deski rozdzielczej zostają ślady. Nie jest to kurz ani wilgoć, w lecie miałem taki sam problem. Tak to wygląda: https://st
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.