Jump to content

Kacper01

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kacper01

 1. @nossy @Streat jak rozumiem haze też usunę finishem jeśli taki by wystąpił? Planuję zrobić kombinacje sonax ex 04-06 na padzie royal pads pomarańczowy
 2. @Streat Tak jak wyżej, ale nie ukrywam, że chciałbym zrobić wszystkie auta, które mam w domu, wcześniej polerka jakiegos pojedynczego kupionego elementu. Mógłbyś polecić jakąś pastę by usunąć hologramy w razie "W", oprócz kocha oczywiście?
 3. @Streat Czyli koch antihologram, albo inna tego typu pasta jest wskazana, w razie "W"?
 4. @nossy @ghost A jeśli chodzi o samą pastę, a mianowicie hologramy, lub ślady polerowania to czy przy takiej "delikatnej" paście jak sonax muszę kupować jakąś pastę typu koch antihologram, czy nie ma to sensu?
 5. @ghost A co myślisz o sonax ex 04-06 + zółty pad NAT do seata? Po tym będę musiał poprawiać finishem jakimś, czy nie narobi tyle "bałaganu". Polerka będzie na maszynie DA evoxa o skoku 12. To ma być szybkie odświeżenie aut, które mam w domu, są to auta do daily więc usunięte mniejszych/średnich rys i zabezpieczenie samochodu moon lightem od tac system.
 6. Witam! Chciałbym zrobić one step, na aucie swoim, rodziców jako prezent(chemie do mycia, dekontaminacji itp już mam). Chciałbym spróbować swoich sił w polerce. Chciałem kupic evoxa hdf 12, lub adbl roller DA o skoku 9mm, myślałem również nad pastą Koch micro cut M3.02. Natomiast nie wiem jakie pady dobrać. Auta do seat leon i toledo z 2004r. żaden element nie był lakierowany, przynajmniej nie mam informacji na ten temat. Aktualna położona jest powłoka tac system moon light i nie do końca wiem co z tym robić przed polerka. Moja prośba, jeśli mógłby mi ktoś doradzić jakąś dobrą polerkę dla począ
 7. Autoland zamówiony Jeszcze ostatnie pytanko czy ten rrc kwasowy na 1 raz da rade? Zostało mi go dosłownie na 1 użycie i nie chce żeby mi tylko miejsce zajmował. Można przed aplikacja powłoki umyć nim samochód?
 8. Mógłbyś polecić mi jakiś szampon zasadowy?
 9. Ok, rozumiem, muszę dokupić cleaner, a co do mycia to samym kwaśnym szamponem umyć samochó, czy pierwsze kwaśnym, później zwykłym?
 10. Czysto amatorsko pytając, czy ten "zestaw", który napisałem się sprawdzi? Po 5 miesiącach polimeru na aucie, praktycznie nigdzie go nie ma, małe fragmenty. Nie mam polerki, jedyne co mógłbym zrobić to ten "zestaw" który napisałem, deironizacja, potem IPA i moonlight
 11. Witam, mam pytanie odnośnie odetkania powłoki, a więc nałożyłem na swój samochód powłokę polimerową od sonaxa, jest już lekko ponad 5 miesięcy i tu pytanie czy jeśli umyję samochód RRC Active Shampoo i przed aplikacją następnej powłoki (moonlight) odtłuszczę lakier IPA to będzie ok? Myślałem, że by to zrobić tak: Aktywna piana, mycie kwaśnym szamponem RRC, spłukanie, mycie szamponem z neutralnym pH, suszenie, odczekać pare godzin, odtłuścić IPA i nałożyć powłokę. Co myślicie? Następne auto, na którym chciałbym położyć następną powłokę, ma na sobie 2,5 miesiąca polimer od sonaxa i tu pytan
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.