Jump to content

jnow

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jnow

Informacje

 • Imię
  Jakub
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Województwo
  Pomorskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki wszystkim za kontakt, również ten na PW. Na ten moment zdecydowałem się jednak odpuścić zakup tego samochodu, szukam dalej.
 2. @Gozdziu23, dziękuję - wysłałem PW.
 3. Panowie, a czy taka rysa jak na nadkolu czy na zderzaku przód (te głębsze, co nie zejdą detailingowo / smart repair) wymagają lakierowania całego nadkola lub zderzaka czy tylko fragmentu?
 4. Auta wystawowego nie chcę z niego robić, natomiast chciałbym te defekty zamaskować/poprawić możliwie jak najlepiej, nie wydając na to majątku - budżet rzędu 4-5 tys. zł na całość poprawy lakierniczej + odświeżenie wnętrza jest dla mnie akceptowalny, ale jak to ma być 10-15 tys. zł o których pisze @KUBA46 no to bez szans @BiałyGTi, jeżeli zajmujesz się taki tematem, czy byłbyś w stanie mi to wstępnie wycenić na PW? Bywam w Ustce, więc dystans nie byłby problemem. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
 5. @Tomas-sg, dziękuję - problem w tym, że dopiero waham się nad zakupem tego auta :(
 6. Cześć Wam, jestem na etapie poszukiwań wymarzonego samochodu jakim jest 911. Egzemplarz, który znalazłem z jednej strony posiada dość atrakcyjną cenę, natomiast z drugiej strony, posiada sporo elementów do poprawy (lakierniczo i mechanicznie). W załączeniu wklejam zdjęcia zidentyfikowanych defektów/zużycia. Czy ktoś z Was podjąłby się proszę oceny czy jest to do poprawy detailingiem czy koniecznie będzie lakierowanie? W jakim budżecie mógłbym zamknąć poprawę tych niedoskonałości zakładając zlecenie wykonania tych prac jakiejś firmie na terenie Trójmiasta? Czy zamknięcie się w 3-4 tys. zł jest realne? Będę bardzo wdzięczny za pilną pomoc, bo muszę podjąć decyzję co do auta. Dziękuję i pozdrawiam, jnow
 7. Cześć wszystkim! :)

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.