Jump to content

Blyszczacajazda.pl

Partner forum
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Blyszczacajazda.pl

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę o zamknięcie tematu, ponieważ pomimo prośby o pisanie postów tylko przez osoby zainteresowane pojawiają się głupie komentarze. @JJZS.KAM dzięki likwidacji w końcu nie muszę wchodzić w cztery literki takim jak Ty licząc na to, że coś kupisz lub czekając aż po setkach perfekcyjnie obsłużonych zamówień, przy 1 niekompletnym z brakującym 1 atomizerem będę musiał czytać posty o olewaniu klienta. Nie znasz tematu więc głupio nie komentuj. Sklep został zlikwidowany ze względu na przeprowadzkę, a nie wypowiedzi lub zachowanie właściciela. Witamy w Polsce, potraficie tylko marudzić, a gdy jest ok nawet nikt nie wspomni. Proszę o kontakt na prv. osobę lub firmę konkretnie zainteresowaną zakupem całości z pierwszego postu. Cena 14 tyś brutto do negocjacji. FV 23%. Jeśli jesteś zainteresowany przedstaw swoją ofertę. Pozdrawiam.
 2. Nie zostałeś olany tylko nieobsłużony podczas likwidacji sklepu, nie w trakcie standardowej sprzedaży, więc daruj sobie. Nie dostałeś odpowiedzi na maila, ponieważ nieznany był status realizacji kilku złożonych zamówień podczas likwidacji, a telefon został wyłączony, ponieważ służył do obsługi sklepu, a nie jego likwidacji. Podaj numer konta wyślę Ci 50 groszy za przypadkowy brak 1 atomizera w zamówieniu, ponieważ już ich nie mamy.
 3. Cześć, przepraszam za brak odpowiedzi i kontaktu. Aktualnie asortyment jest do sprzedania tylko w całości. Oczywiście za pobraniem(koszt przesyłki w cenie) lub z odbiorem własnym, żeby żadna firma/osoba nie twierdziła, że "była by w plecy" @Kynio to niegrzeczne. Zamówienia, które zostały złożone, a nie zrealizowane niestety zostają anulowane za co przepraszam, ale proszę o zrozumienie, że to likwidacja sklepu. Cena za całość z pierwszego postu to 14 tys zł brutto do negocjacji. FV 23%. Wartość detaliczna ok 30 tys zł. Jeśli jesteś zainteresowany przedstaw swoją ofertę. Towar jest oczywiście nowy i odpowiednio magazynowany. Uprzejmie proszę o nie pisanie postów przez niezainteresowane osoby lub firmy. Podziękowania dla tych, którzy wykupili znaczną część asortymentu podczas likwidacji. Został ostatni krok wyprzedaży pozostałego towaru j.w. w całości.
 4. @mizakrze tak. Tylko B2B lub poproś znajomego z firmą, na którego moglibyśmy wystawić FV. @GLOSSY CAR poszło. @czaja135 poszło.
 5. Witam, mały urlopik. Już wracamy. @Karbo i @Kynio dziś wyślemy. Informacja. Zakupy dostępne tylko z listy z pierwszego postu w tym temacie, który będzie aktualizowany na bieżąco. Zakup możliwy już tylko poprzez zamówienie na prv na forum. Dostępna przesyłka jest tylko DPD w kwocie 15 zł od każdego zamówienia.
 6. Informacja. Zakupy dostępne tylko dla firm. Przed zamówieniem, należy skontaktować się z nami pod adresem mailowym sklep@blyszczacajazda.pl, tutaj na forum w wiadomości prywatnej lub korzystając z rejestracji tutaj, podając następujące dane: nazwa firmy, adres, NIP, e-mail, tel. Jeśli posiadasz już zarejestrowane konto daj znać. Następnie, zarejestrujemy tą firmę jako hurtownika i po zalogowaniu będzie możliwe zrobienie zakupów. Produkty widoczne w sklepie pod adresem blyszczacajazda.pl, ale istnieje też możliwość podesłania listy towarów na maila. Bez rejestracji jako hurtownik nie ma możliwości robienia zakupów.
 7. Informacja. w związku z kolejnymi krokami likwidacji sklepu na koniec dnia 21.01.2020 r. tj. wtorek o 23:59:59 zamykamy sprzedaż paragonową. Dalsze zakupy będą możliwe tylko przez firmy.
 8. Cześć, przypominam o rabatach do -60% u Nas na cały asortyment https://blyszczacajazda.pl
 9. @slav to jest właśnie ta z postu wcześniejszego. Bardzo proszę o przesłanie maila na sklep@blyszczacajazda.pl ze zmianą na DPD lub paczkomat.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.