Jump to content

Blyszczacajazda.pl

Partner forum
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Blyszczacajazda.pl

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informacja. Zakupy dostępne tylko dla firm. Przed zamówieniem, należy skontaktować się z nami pod adresem mailowym sklep@blyszczacajazda.pl, tutaj na forum w wiadomości prywatnej lub korzystając z rejestracji tutaj, podając następujące dane: nazwa firmy, adres, NIP, e-mail, tel. Jeśli posiadasz już zarejestrowane konto daj znać. Następnie, zarejestrujemy tą firmę jako hurtownika i po zalogowaniu będzie możliwe zrobienie zakupów. Produkty widoczne w sklepie pod adresem blyszczacajazda.pl, ale istnieje też możliwość podesłania listy towarów na maila. Bez rejestracji jako hurtownik nie ma możliwości robienia zakupów.
 2. Informacja. w związku z kolejnymi krokami likwidacji sklepu na koniec dnia 21.01.2020 r. tj. wtorek o 23:59:59 zamykamy sprzedaż paragonową. Dalsze zakupy będą możliwe tylko przez firmy.
 3. Cześć, przypominam o rabatach do -60% u Nas na cały asortyment https://blyszczacajazda.pl
 4. @slav to jest właśnie ta z postu wcześniejszego. Bardzo proszę o przesłanie maila na sklep@blyszczacajazda.pl ze zmianą na DPD lub paczkomat.
 5. @Domel @Banshee Wy chyba mieliście DPD wyszły od Nas dzisiaj rano, więc będą u Was jutro
 6. @kamil19883 tak, mamy problem z naszym z kurierem inPost. Możemy przekierować na paczkomat? Proszę o maila na sklep@blyszczacajazda.pl EDIT: pomyliłem zamówienia. Twoje już wyjechało na paczkomat

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.