Jump to content

A4C

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About A4C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Przepraszam, że nie odpowiadam w temacie ale na chwilę obecną nie mogę komentować swoich produktów ze względu na to iż nie jestem partnerem forum, skontaktowałem się z kim trzeba i czekam na odpowiedź jak tylko, będę miał taką możliwość to się odezwę w temacie.
  2. Witam, czuję się wywołany przez szanowne grono do tablicy.. A więc od początku: Nie twierdzę, że krople po pierwsze są do bani no idealne to one nie są, ale gorsze również bywały , nie no żartuję, a po drugie najważniejsze NIE twierdzę, że przez dodatek Tytanu te krople są do bani , tylko MIĘDZY innymi przez dodatek Tio2. Udział w tym procesie mają również inne składniki produktu, który pragnę nadmienić, że jest w 100% naturalny bez żadnych polimerów, silikonów. Krople nie, są idealne ponieważ jak zostało wyżej w poście napisane zmienił się kąt zwilżania powierzchni (mniejszy niż 90°), co zostało właśnie uzyskane przez dodatek MIĘDZY INNYMI Tio2 jak i innych naturalnych składników. Zabieg zmiany kąta zwilżania, został poczyniony celowo, by możliwie jak najbardziej połączyć hydrofobowość z hydrofilowością, chciałem to jak najbardziej wypośrodkować łącząc zalety obu efektów lecz odbiło się to jak widać na efekcie kropelkowania. Co do porównania kropel po aplikacji innego produktu z tytanem to też nie można tak jednoznacznie oceniać ponieważ z tego co wiem to CMX to połączenie Sio2 z Tio2 , gdzie kwarc również pięknie i silnie wpływa na kropelkowanie. Więc przy porównywaniu powłoki kwarcowej z dodatkiem Tio2 z naturalnym Qd , którego praktycznie Tytan jest jednym z głównych składników i jest nastawiony na połączenie hydrofobowości z hydrofilowością przy kropelkowaniu wypadnie blado. Qd można nakładać jako samodzielny produkt lecz najlepsze efekty osiąga przy stosowaniu na również w 100% naturalny wosk na bazie carnauby z dodatkiem Tio2 i w sumie dla niego został stworzony i dedykowany ale samodzielnie również daje radę, prócz kropelkowania oczywiście

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.