Jump to content

stg89

Użytkownik
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About stg89

Informacje

 • Imię
  Maciej
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

stg89's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

6

Reputation

 1. Używał ktoś tego pad washera? Daje rade czy odpuścić?
 2. Płukałem z pół godziny różnymi dyszami pod rożnym i kątami, z bliska itp . Różnica prawie żadna. Czy lanca z dyszą obrotową do czyszczenia kostki będzie już za mocna? Nie mam porównania, to pierwsza rotacja w rękach i tylko pożyczona. Po tej akcji kupiłem Heckmann R7 i zrobilem szybę w aucie ojca. O dziwo jest wyraźnie cichsza od tego festoola. Może festool już wyeksploatowany, nie wiem. Jedną i drugą robiło się bardzo dobrze.
 3. Używał ktoś tego preparatu kontrolnego? Dobrze odtluści po paście czy lepszy będzie zmywacz silikonowy np Boll?
 4. Można gdzieś u nas dostać preparat Zaino z10 do konserwacji skór?
 5. Myślałem już o tym pistolecie, ale póki co odpuściłem. Wymaga dodatkowo kupna złączek/przejściówek, aby grało to z karcherem k5, czy można kupić w zestawie? Masz jakiś sprawdzony link? Złączka obrotowa do pistoletu też brzmii świetnie. Ps. Robię hobbystycznie tylko swoje auto oraz okazjonalnie po rodzinie więc na maksymalnym przerobie mi nie zależy Jednak cenię sobie wygodę pracy.
 6. Używam głównie dyszy 15 i 25 stopni, jest różnica w ciśnieniu. 15 stopniowa ma wyraźnie silniejszy strumień.
 7. Polecam tą lancę z ali, dla mnie rewelacja w porównaniu do oryginalnej karcher
 8. Cześć, zaatakowałem dziś przednią szybę na rotacji tlenkiem ceru. Zdaje się, że znakomita większość swirli zniknęła, szyba jest super przejrzysta. Pod latarką oczywiście widać masę białych kropek, których zza kierownicy juz nie widać. Czy jest jakiś patent na przyspieszenie procesu znikania/wypłukiwania się tych kropek z mikro odprysków? Mała relacja: Przed: https://youtube.com/shorts/GnvwS4qx9Ao?feature=share Po: https://youtube.com/shorts/hmzXVU_Lcyk?feature=share
 9. Panowie, czy są jakieś patenty na przyspieszenie procesu znikania białych kropek z mikro odprysków po polerowaniu przedniej szyby tlenkiem ceru?
 10. Czy do opryskiwacza Epoca Alfa Tec 2L jest jakaś pasująca dysza płaskostrumieniowa?
 11. stg89

  Prima Amigo

  Dzięki, myślałem, że może lepiej czymś go ściągnąć żeby np gąbka się nie zapychala szybciej. Jak pogoda dopisze to w majówkę działam.
 12. stg89

  Prima Amigo

  Opisałem jak to wygląda w moich warunkach użytkowania. To, że auto robi mało kilometrów dyskwalifikuje możliwość dzielenia się spostrzeżeniami? Bardziej zależało mi na zaznaczeniu, że fusso nie zjeżdża z prima amigo, więc nie wymaga jałowego lakieru do aplikacji. Przebieg mały, ale stojąc pod chmurą deszcze, sniegi, ptasie odchody, kurz i brud robią swoje.
 13. stg89

  Prima Amigo

  Odświeżę lekko kotleta i dodam swoje 3 grosze do tematu. 25 października zeszłego roku położyłem Fusso na obficie aplikowany Prima Amigo, użyłem DA 15mm na czarnym NAT. Auto było umyte na 2 wiadra adbl shampoo pro, dekontaminacja Vasco + SG D-Tox. Bez korekty, bez glinki. Przez ten czas płukałem około 5 razy na bezdotyku z użyciem oprysku 60ml SG Citrus Oil i 15ml apc Cyclone na 1.7L wody. Spłukiwane mikroproszkiem i wodą. Od aplikacji fusso nie myłem jeszcze auta ręcznie. Lakier czarna perła audi. Auto cały czas ładnie kropelkuje. Przebiegu co prawda zrobione raptem 2500km, ale auto parkowane pod chmurką. Ps. Będę niedługo robił delikatną korektę kochem f6 + m3. Czy po glinkowaniu należy jakoś usunąć pozostałości Fusso przed polerowaniem?
 14. Panowie, testował ktoś nowe pasty rupesa? Konkretnie mam na myśli rupes da fine. Może być lepsza lub porównywalna do koch f6? (głównie chodzi o lekkie cięcie one step i wykończenie na da 15mm)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.