Jump to content

Mark

Użytkownik
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

About Mark

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mark's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mark

  Odnośnie tematu dziwny lakier po woskowaniu.Klar wyglada jakby był wypalony wcześniej tak nie bylo, samochód był gorący jak woskowalem. Dziękuje za wszelkie informacje

  049C9571-D8DA-47E7-A7DE-4682F12798D3.jpeg

  B037F7E7-AD65-4AE1-BE19-19E7F0B37AFF.jpeg

  1. Show previous comments  2 more
  2. Mark

   Mark

   Ale nie woskowalem pierwszy raz i dopiero teraz tak się stało 

  3. AreK

   AreK

   Mam pewne podejrzenie. Gdy użytkujemy auto nie zwracamy na pewne szczegóły, wzrok przyzwyczaja się do ogólnego wyglądu auta. Podczas woskowania oglądasz lakier cm po cm i wtedy "wyłażą" pewne mankamenty.  Nie wierzę albo nie spotkałem się żeby wosk wszedł w reakcję z lakierem nawet podczas woskowania gorącego panelu.

    

  4. Mark

   Mark

   A może to być resztka ceramiki która weszła w kajać reakcje ze środkami które użyłem 

 2. Klar wyglada jakby był wypalony wcześniej tak nie bylo, samochód był gorący jak woskowalem. Dziękuje za wszelkie informacje
 3. Witam Nałożyłem na samochód preparat do usuwania asfaltu prick Bort, następnie splukalem potem preparat do usuwania nalotu, mycie auta wycieranie do su sucha, Black gole z poorboya i na koniec soft 99. Lakier jest gładki ma połysk a pod światło wyglada jakby miał stroktore ze skory. Co mogło się stać. Prick Bort używałem pierwszy raz i preparat do usuwania metalu tez. Samochód był wcześniej prze ze mnie woskowany. Jest bezwypadkowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.