Jump to content

pawel316i

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About pawel316i

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Województwo
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Streat dokładnie... żadnych hologramów, łatwy lakier, urozmaicałem sobie rotacją ale też nuda
 2. czy brak mikro rys jest wyznacznikiem maksymalnego połysku który da sie zrobić polerowaniem?
 3. witam, robie korekte da 12mm żółty nat + koch f5, efekt zero rys ani mikro rys , drugi etap menzerna 3500 + czerwony nat na "pięćdziesiątce żadnej różnicy, po czarnej gąbce to samo, czy to granica połysku lakieru? obroty dodawane stopniowo do 5 bieg.
 4. Jakby ktoś się interesował różnicami w wadze i wielkości Dewalt DWP849X vs Masner K2
 5. Witam, czy z maszyna da można używać gabek 150mm i do jakich maszyn podejdą rotacyjne gabki 150mm? musi być backing plate 150mm czy lepiej 125?
 6. boT - dzieki za wyczerpującą odp, troche mi rozjaśniło, nie lubie strasznie plagiatu wśród producentów, wiem że firma lare produkuje maszyny od 2011 a krauss?? pewnie też podobnie, cała reszta jest "nowsza" więc taka moja selekcja. pozdro!
 7. widziałem temat lare vs krauss, srodki takie same bo w sumie obudowa taka sama, ale gdzie sens i logika kolejnych 5 firm, niewiele znalazłem tutaj, tematów przeczytałem sporo, ale nie dowiedziałem się kto oryginał a kto klonuje
 8. Witam, dlaczego krauss, lare, rupes, heckmann, evoxa, maxshine, w chinach spta (i pewnie znalazł by więcej), wyglądają jako "bryła" niemalże identycznie to samo flex i festool? na marginesie (kiedyś przypadkowo wymieniałem silnik w naszym polskim zelmerze który miał mieć moc 1700w, okazało się że siedział tam silnik domel 1200w który jest praktycznie w każdym modelu odkurzaczy tej firmy, jest także w karcherach i innych markach odkurzaczy.
 9. ...więcej klaru bo dupą robisz za pad jeansowy
 10. nie lepiej kupić coś taniego, np to słynne mydło do siodeł - rozrabiać z wodą - badając ph i testując skuteczność?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.