Jump to content

Jedruuus

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Jedruuus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. jedruuus@gmail.com Proszę o dodanie, planuje duże zakupy
  2. Witam. Stworzyłem zestaw pod pielęgnację mojego 3-miesięcznego japończyka w kolorze szarym metalik. Zestaw pod nałożenie wosku + regularnej pielęgnacji. Korekty nie robię, glinkowanie nie jest potrzebne. Mycie: Wiadra z Good Stuff z separatorami 2 szt. GLORIA FM30 FoamMaster ADBL Yeti Cherry Ice Cream 500ml MEGUIARS MICROFIBER WASH MITT ValetPRO Concentrated Car Wash 1L VALETpro BILBERRY SAFE WHEEL CLEANER 1L - na spróbowanie, jeśli będzie kiepski to następny zakup Excede UWC Płyn domowy do szyb Clin Osuszanie CHEMICAL GUYS WOOLLY MAMMOTH DRYER TOWEL - WIELKI I NAJDELIKATNIEJSZY 880g/m2 GYEON Q2M Waffle Dryer 60x80cm ADBL Goofer Towel XL 60x90cm Inne mikrofibry mniejsze mam kilka szt Woski: FINISH KARE 1000P HI TEMP PASTE WAX - ORYGINALNY TESTER 59ml ADBL Quick Wax 500ml Oczyszczanie: Vasco Tixotrop / ADBL TAR PRO / MAC prickbort (który z nich jest najbezpieczniejszy dla lakieru, uszczelek, chromów, listew plastikowych? Czytałem tutaj na forum, że prickbort zostawia baiły nalot na plastikach i lampach) ??? ADBL Vampire Light 500ml Pozostaje wybór aplikatora wosku. Myślałem nad tym z Meguiars. Polecacie jakieś dobre, bezpieczne dla lakieru(miękkie) i w miarę niedrogie? Mikrofibra czy gąbka? Nie mam doświadczenia w tym. Jeszcze jedno pytanie o ten produkt : McKee's 37 Coating Prep Polish 473ml - bardzo go chwalicie tutaj na forum. Pytanie czy mając Vasco i deironizer jest on potrzebny? Jeśli da się gdzieś uciąć koszty lub zastosować tańszy zamiennik - spoko chętnie Proszę o ocenę zestawu.
  3. Witam, jestem laikiem w temacie woskowania, proszę o poradę w zakupie. Przejrzałem do deski ten wątek. Szukam wosku oraz środków do przygotowania lakieru. Wosku trwałego minimum 3-4 miesiące (myje auto bezdotykowo + raz na miesiąc na dwa wiadra z rękawicą), dającego efekt oblania szkłem i nie ciągnącego kurzu. Polecacie tutaj HI TEMP 1000 FINISH KARE lub Collinite 476s jako bardzo trwałe. Jestem za kupnem testerka niż całej dużej puchy. Zymol Titanium polecany przez Was jest już trochę drogi. Budżet około 200 zł na wosk i cleanery. Auto ma niecałe dwa miesiące kolor szary metalik(1g3 Toyota). Ręczniki z mikrofibry już posiadam.
  4. Witam, przewoziłem dziś niezabezpieczony element metalowy na tylnej kanapie( wiem to niebezpieczne - pośpiech złym doradcą). Podczas hamowania element oczywiście spadł na podłogę uderzając o tunel środkowy oraz tylne elementy foteli przednich. Powstały odarcia, mała wgniotka i rysy na plastikach z fakturą zbliżoną do baranka. Uszkodzenia może nie są duże, ale widoczne w nowym aucie( łącznie 4 elementy, koszt w ASO duży). Jakieś porady jak to zamaskować by było niewidoczne?Zdjęcia podsyłam. Wszystkie uszkodzenia są w okolicach nóg pasażerów jadących na tylnej kanapie. Myślałem o wynalazku (zestawie naprawczym) firmy picobello lub po prostu lekko zjechać te otarcia papierem ściernym i marker(z tym, że plastiki nie są typowo czarne, tylko szare/wyblaknięty czarny), no i nie będzie faktury. Plastiki są twarde, myślę, że bez powłoki gumowatej.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.