Jump to content

Mylxxd

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mylxxd

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dysze masz na myśli końcówkę tą mosiężna z której leci woda? Nie wydaje mi się zatkana, plus tak samo się dzieje na końcówce do dywanów (tej szerokiej). Czy ktoś kto ma ten odkurzacz może potwierdzić że to normalne, że woda lecąca z dyszy jest pod bardzo małym ciśnieniem?
 2. Odkurzacz jest nowy, możliwe że już coś jest zapchane? Jak duże powinno być ciśnienie wody?
 3. Witam. Po długich trudach w wyborze odkurzacza piorącego kupiłem często polecanego tutaj Georga. Od pierwszego prania zastanawia mnie jednak jedna rzecz. Na internecie można wyczytać że pranie ekstrakcyjne polega na wypłukiwaniu brudu wodą z detergentem pod dużym ciśnieniem i natychmiastowe wsysanie tego przez odkurzacz. Problem w tym że w moim odkurzaczu ciśnienie wody z dyszy jest... śmieszne. To nie jest woda pod ciśnieniem tylko oprysk. Do tego strumień wody nie jest nawet prawidłowo skierowany w prany materiał, a uderza raczej w końcówkę dyszy. Czy ktoś z posiadaczy tego odkurzacza może mi powiedzieć czy to normalne, czy powinienem reklamować odkurzacz?
 4. Dobra, ogarnąłem wczoraj temat polerki i teraz pytanie na które się tutaj jeszcze nie natknąłem. Mam dużo specyfików od adbl i przychodzą one w butelkach z osobno zapakowanym spryskiwaczem. Czy mogę zostawić całą chemię z założonymi końcówkami spryskiwaczy czy powiino się przechowywać na korkach?
 5. A oddzielenie elementów karoserii od siebie? Chciałem w weekend przetestować polerkę na jednym elemencie a teraz już mi nie przyjdzie taśma jak zamówię. W każdym razie jaką tą taśmę przeznaczona do tego polecacie?
 6. Panowie czego używacie do oklejania elementów podczas polerowania? Jaką taśmę polecacie, którą można kupić na miejscu w sklepach budowlanych?
 7. Ok, dziękuję za pomoc. Wyjaśniło się kilka spraw. Jaki inny cleaner polecacie w takim razie jeżeli i tak będę go zmywał? Teraz i tak zrobię Dodo bo nie mam czasu na zakup innego ale będzie na przyszłość. I jeszcze jedno - prickbort spokojnie na plastiki lać czy mikrofibra i od razu przecierać?
 8. Lakier nie był nigdy glinkowany więc pewnie jest mocno zabrudzony. W piątek odbieram od mechanika więc teraz nie jestem w stanie sprawdzić. Ogólnie planuję po chemii dotykiem sprawdzić stan zabrudzeń i wtedy zdecydować o glince. Oczywiście najpierw jakiś mało widoczny fragment, żeby nie narobić szkód. Używać w ogóle cleanera Dodo przed woskiem? I czy colli 476s lubi iść na cleaner czy na jałowy?
 9. Dobra, ja już zbaraniałem. Ile ludzi tyle opinii. Od kilku po pracy siedzę tutaj godzinami i opracowałem sobie plan działania ale ciągle nie mam odpowiedzi na jedno pytanie. Czy warto glinkować jeżeli nie będę robił żadnej korekty? Chciałbym ręcznie wypastować samochód i nie wiem czy mam glinkować czy nie. Mój plan działania to: - myjka bezdotykowa - osuszyć - prickbort - mycie na dwa wiadra - osuszyć - glinka - spłukać - osuszyć - cleaner Dodo juice - ipa - collinite 476s Kosmetyków nie chciałbym zmieniać bo takie posiadam na stanie. Mam jeszcze APC ale nie wiem w jakim kroku użyć. Samochód: Vectra C jasny granat, ciemny niebieski, coś w ten deseń.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.