Jump to content

jarex66

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About jarex66

Informacje

 • Imię
  Jarek
 • Lokalizacja
  Tarnów
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. wziąłbym 5L glassa, odbiór najlepiej prosto z cadillaca na krakowskiej
 2. Dzisiaj spróbowałem cleanera i dressingu od Deturnera. Auto córki z jasnymi plastikami. Ready Interior Cleaner super wyczyścił powierzchnię i w zasadzie mogło by tak już zostać. Stopień połysku i gotowa formuła to mi wystarcza. Nie lubie rozcieńczania apc bo nigdy nie wiem jak rozrobić, aby nie był za słaby- za mocny. Przy aplikacji lekko się pieni. Następnie poszło mleczko Interior Dressing. Robi co ma robić, zostawia lekką satynę i ma zaje... zaletę. Nie pozostawia świecącej powierzchni niczym Plak. Prawa strona nie ruszana niczym, lewa na gotowo. Podsumowując: Panowie, w
 3. Moje też przyszły. Dostałem jeszcze gumę Turbo :-)
 4. zamówiłem ten zestaw testerów bo mają fajne kolory Jak przyjdą, to wypróbuję i coś napiszę o efektach.
 5. Niektóre sklepy już podniosły ceny żeby potem obniżyć. Prawo rynku i robienie ludzi w wała
 6. Arku pad 18cm wywaliłem od razu. Po odkręceniu talerza i złączki robiącej wibrację jak DA, został gwint M8. Tokarz zrobi mi przeście na M14 i założę normalny talerz od rotacji.
 7. Witam Panów. Dostałem oto taką zabawkę od kolegi za darmo. Przywiózł ją kiedyś z ameryki, raz czy dwa pomiział auto i tak leżało w kartonie latami. Dając mi ją, sądził że mi się oczy zaświecą. Z grzeczności nie parsknąłem śmiechem tylko podziękowałem Ale czy nie sądzicie, że do AIO czy cleanerów by się nadała ? Ma 3800 obrotów, cichutko chodzi. Skoro ktoś tu pisał, że można pewne rzeczy robić nawet wkrętarką (chyba @powalla) To może i ten chińczyk się nada.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.