Jump to content

4Detailer

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

4Detailer last won the day on March 20 2019

4Detailer had the most liked content!

Community Reputation

21 Świetna

About 4Detailer

 • Birthday 08/01/2017

Informacje

Recent Profile Visitors

3,289 profile views

Single Status Update

See all updates by 4Detailer

 1. Dzień dobry, nazywam się Piotr Jakubowicz. Jestem właścicielem marki 4Detailer. Pomysł na produkcję kosmetyków samochodowych pojawił się w lipcu 2017 roku. Przez rok pracowałem nad produktami z jednym z najstarszych i najlepszych studiów detailingowych we Wrocławiu „CLAIR Kosmetyka Samochodowa”. Na ich wiedzę i doświadczenie się zdałem. Właściciel studia Paweł Witkowski testował próbne kosmetyki wskazując mi wady i zalety, a ja wraz z chemikiem pracowałem nad udoskonaleniem każdego z produktów.

  Pracując z Pawłem Witkowskim zauważyłem, że najważniejszą kwestią, którą poruszył człowiek z 20-letnim doświadczeniem w branży jest bezpieczeństwo. Nie chodziło o bezpieczeństwo pojazdów, którymi się opiekuje, miał na myśli bezpieczeństwo swoje i swoich współpracowników. Paweł uświadomił mi, że ogólnodostępne preparaty na rynku mają szkodliwe oddziaływanie na człowieka. Na skórę, węch i samopoczucie. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rynku i stworzyć coś czego do tej pory nie było. Produkty, które są nie tylko dobrej jakości, bezpieczne dla mytych powierzchni, ale przede wszystkim nieszkodliwe dla zdrowia użytkownika. Świadczy o tym brak piktogramów ostrzegawczych na większości produktów 4Detailer.

   

  grafika 1200x400.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.