Jump to content

4Detailer

Użytkownik
 • Posts

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

4Detailer last won the day on March 20 2019

4Detailer had the most liked content!

About 4Detailer

 • Birthday 08/01/2017

Informacje

Recent Profile Visitors

3,441 profile views

4Detailer's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

20

Reputation

Single Status Update

See all updates by 4Detailer

 1. Dzień dobry, nazywam się Piotr Jakubowicz. Jestem właścicielem marki 4Detailer. Pomysł na produkcję kosmetyków samochodowych pojawił się w lipcu 2017 roku. Przez rok pracowałem nad produktami z jednym z najstarszych i najlepszych studiów detailingowych we Wrocławiu „CLAIR Kosmetyka Samochodowa”. Na ich wiedzę i doświadczenie się zdałem. Właściciel studia Paweł Witkowski testował próbne kosmetyki wskazując mi wady i zalety, a ja wraz z chemikiem pracowałem nad udoskonaleniem każdego z produktów.

  Pracując z Pawłem Witkowskim zauważyłem, że najważniejszą kwestią, którą poruszył człowiek z 20-letnim doświadczeniem w branży jest bezpieczeństwo. Nie chodziło o bezpieczeństwo pojazdów, którymi się opiekuje, miał na myśli bezpieczeństwo swoje i swoich współpracowników. Paweł uświadomił mi, że ogólnodostępne preparaty na rynku mają szkodliwe oddziaływanie na człowieka. Na skórę, węch i samopoczucie. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rynku i stworzyć coś czego do tej pory nie było. Produkty, które są nie tylko dobrej jakości, bezpieczne dla mytych powierzchni, ale przede wszystkim nieszkodliwe dla zdrowia użytkownika. Świadczy o tym brak piktogramów ostrzegawczych na większości produktów 4Detailer.

   

  grafika 1200x400.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.