Jump to content

MarekMasa

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About MarekMasa

Informacje

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Województwo
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale prosiłbym o info na PW jaka jest cena za polerowanie auta w Warszawie u kolegów z forum? Pacjent to czarny mercedes c klasa 2009 rok.
 2. Na filmiku robi robotę. Ale nie mogę go znaleźć nawet na allegro. Ktoś wie gdzie można to dostać?
 3. Przepraszam, że odkopuję. Napiszcie proszę jak usuwacie rysy pod klamkami. Może pojawiło się coś nowego na rynku? Pacjent to czarny mercedes z 2009 roku. Po umyciu niestety uwidoczniły się rysy pod klamkami i w okolicy. A na czarnym lakierze niestety rzuca się to w oczy. Na szczęście chyba nie są głębokie, nie są wyczuwalne pod paznokciem.
 4. Powiedzcie proszę czy da radę samemu ogarnąć takie siedzenia? Chodzi mi o pranie karcherem metodą ekstrakcyjną. Nigdy nie prałem siedzeń, tylko dywany i łóżka. Z tego co słyszałem to lepiej to oddać do dobrej firmy, bo potem wychodzi brud z siedzeń? Słyszałem o Robo Wash Center, ale samo pranie siedzeń i kanapy kosztuje 180zł, plus obowiązkowe sprzątanie za 50zł. 350zł kosztuje full opcja z praniem podłogi, bagażnika, podsufitki i sprzątaniem.
 5. Powiedzcie proszę czy da radę samemu ogarnąć takie siedzenia? Chodzi mi o pranie karcherem metodą ekstrakcyjną. Nigdy nie prałem siedzeń, tylko dywany i łóżka. Z tego co słyszałem to lepiej to oddać do dobrej firmy, bo potem wychodzi brud z siedzeń? Słyszałem o jednej firmie, ale samo pranie siedzeń i kanapy kosztuje 180zł, plus obowiązkowe sprzątanie za 50zł. 350zł kosztuje full opcja z praniem podłogi, bagażnika, podsufitki i sprzątaniem.
 6. Witam. Możecie polecić kogoś w Warszawie odnośnie prania foteli przednich i kanapy tylnej? Słyszałem o Robo Wash Center, cena to 180zł. Warto, czy polecacie może kogoś z forum?
 7. Dzięki za info. A jest szansa, żeby było gdzieś bliżej pragi południe?
 8. A polecacie może coś na Pradze Południe, albo gdzieś w okolicy?
 9. Ok, dzięki za info. Polecacie kogoś w Warszawie kto niedrogo robi ozonowanie? Może wystarczy ozonowanie przy nabiciu klimy?
 10. Witam, Poprzedni właściciel palił w środku papierosy. BMW E60 2006r. Śmierdzi w środku. Wyczyściłem skóry produktami Gliptone GT12 i GT11, czuć teraz zapach skóry. Wymyłem plastiki APC ADBL, potem nałożyłem dressing ADBL. Z tego co wiem, to większość smrodu trzyma podsufitka. Jak ją radzicie wyczyścić? Spryskać ją APC i trzeć szczoteczką a potem zebrać brud mikrofibrą czy może spryskać presprayem i wyprać ekstrakcyjnie? A może pryskać APC na mikrofibrę i trzeć podsufitkę? Co będzie lepsze do pozbycia się smrodu po papierosach i ogólnego wyczyszczenia podsufitki? Jak czyścimy podłogę? Pierzemy ekstrakcyjnie, czy coś innego polecacie?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.