Jump to content

btard

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About btard

 1. Masz absolutną rację, beznadziejnie, ale dokładnie tak to wygląda. Można tylko się domyślać jak będą boczki drzwi, tyły skórzanych foteli obkopane przez dzieci, schowki itp. wyglądały w rękach drugiego czy trzeciego właściciela.
 2. W poprzednich samochodach (golf 4, później audi A6) boczki przypadkowo kopane latami były na ciasnych parkingach i żadnych ekstra śladów nie było. Tutaj po miesiacu klops. Tyle warte są plastiki w nowych samochodach :D Żeby było śmieszniej powstały od brudu na czyszczonym bucie o skórzanej podeszwie. Ciekawie będzie boczek wyglądać jak majstry z ASO swoim butem w to przez przypadek wjadą ;) Zadziorów tam na szczęście nie ma, powierzchnia pod palcem jest o takiej samej fakturze jak reszta elementu. Nawet lupą sprawdzałem i nie mogłem jednoznacznie określić czy to pozostałość brudu n
 3. Po zdjęciu IQD APC 1:4 widzę, że nawet są ślady po ostrożnie stosowanej magicznej gąbce. Jeżeli się nie da tego usunąć (a takiej odpowiedzi się po dzisiejszym spostrzeżeniu spodziewam) to czym to zamaskować? Z góry dzięki
 4. Cześć, mam problem z usunięciem dwóch białych rys na czarnym, chropowatym boczku drzwi. Próbowałem na szybko mając ADBL APC 1:10, spryskałem, odczekałem z 30s tarłem mikrofibrą - nic nie zeszło. Zmieniłem mikrofibrę na szczotkę (miękką, do skóry, innej nie mam pod ręką) - nic. Jakaś tania magiczna gąbka z Rossmanna, walczyłem krótko, z 20s ale również nic nie ruszyło. Za krótko walczyłem? Za miękka szczotka? Może spróbować Prick borta? Mam w domu, ale nie wiem czy można go do wewnątrz stosować. Jak to usunąć? Nie chciałem na siłę trzeć, żeby nie narobić rys/większych uszkodzeń
 5. U mnie tak samo, po spryskaniu Tugą, odczekaniu 5 minut i podjechaniu 15m na myjnię bezdotykową przy hamowaniu trzeszczenie jakby kostką brukową szorować o bruk. Po spłukaniu wszystko ok, ale dźwięk z kategorii tych przerażających Tarcze nowe, niecałe 2 tys. km nalotu mają.
 6. Do czyszczenia na bieżąco śmiało mogę polecić zieloną tuge Według allegro akurat mam po drodze do pracy sklep z tym preparatem, jutro przetestuję. Dzięki!
 7. Czołem Panowie! Ma ktoś doświadczenia z pielęgnacją matowych (grafitowych) felg? Do czyszczenia na bieżąco ADBL APC wystarczy czy od razu po deironizery sięgać? Jakim środkiem można to później zabezpieczyć tak, żeby zachować matowy wygląd?
 8. Czyli, że łatwiej się nakłada, a krócej leży na lakierze ;-) Ale z Twoich wypowiedzi widzę, że to nawet nie byłyby półśrodki tylko zupełna lipa.
 9. Czyli nie ma żadnej drogi na skróty, nawet kosztem częstszego nakładania. Doczytam tematy, aby Wam zbędnie głowy nie zawracać. Serdeczne dzięki!
 10. Czołem Panowie! Niedawno odebrałem samochód z salonu, więc czas zadbać o niego zgodnie ze sztuką. Zestaw do wnętrza już sobie sprawiłem, więc teraz pytanie o zabezpieczanie lakieru. Z góry mówię, że problem w tym, że mieszkam w ścisłym centrum miasta w związku z czym mam bardzo mało miejsca na parkingu, a woda to albo z wiadra albo z myjek ciśnieniowych za monety. Pytanie: Znajdzie się jakiś produkt do konserwacji lakieru, który jest niezbyt wymagający co do warunków aplikacji? Głównie chodzi mi o zabezpieczenie przed ptasimi odchodami i muchami, tak żeby łatwo szło na bieżąco je spł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.