Jump to content

Krzysztof a4

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Krzysztof a4

 • Birthday 02/14/1983

Informacje

 • Imię
  Krzysztof
 • Auto
  Audi
 • Województwo
  Mazowieckie
 1. piana Daerg Bays Wash. filce 3 te z glori. 40 ml piany na litr.
 2. Witam wszystkich. Mając chwilę czasu przerobiłem starego marolexa 1500 na pianownicę i tu szok 1 próba i sukces w95 % mam piane utrzymującą się 2.5 min. Ten sam zestaw poszedł do maroleksa 2000 aero i dupa.
 3. Mam dysze z filcami bodajże od glorii (z filmiku) na nich też była lipa. Filce z glorii też wpychały mi się w końcówkę (testowane na niebieskiej końcówce z akcesoriów marolexa) posiadam jeszcze szarą teejet. A może nam złego marolexa ja mam aero. Wizualne różnice to inna bańka z wypustkami do jej odkręcenia inny zawór bezpieczeństwa miękka rurka cieczy i ciężkim sitkiem(sitko zdjęte) i jeszcze jedno nie mam (nie było) tej czerwonej części co jest na filmiku po odkręceniu duszy i czarnego plastiku (1.27)
 4. Wysępiona nowa flaszka piany Daerg Bays Wash. Filce zrobione z zmywaka kuchennego 6 szt. Proporcje piany 1 l wody i zacząłem od 20 ml 40 60 ...100ml Powiększyłem dziurkę, pomniejszyłem dziurkę zrobiłem 2 dziurki i ku.....dalej lipa Nie jest mi dane posiadać tego ustrojstwa Wan też filce wchodzą w końcówkę ? może tu jest problem.
 5. I będziesz miał bałagan w głowie jak ja dopiero jak ktoś cię w tyłek kopnie lukniesz drugi raz i wtedy znajdziesz to czego szukasz w tym temacie. Dzięki faraon za kopas w dup... Idę pany testować dalej lipa Piana strasznie wodnista szybko spływa.
 6. ok widziałem przeglądam jeszcze raz bo ni holery nie wiem czemu on może się zacinać i niby co mu przesmarować. a dzięki rysunkom naprawiłem swojego starego marolexa 1500 a miałem go wywalić .
 7. czytałem ale niewiele jeszcze rozumiem. Jestem świeży i zielony.
 8. A powiesz co przesmarować wszystko jest nowe pierwszy raz użyte. Jaka piane polecasz?
 9. Witam panowie mam problem z marolex 2000 . cześći marolex + lanca 15 cm + wkładki gloria +dysza teejet szara +gąbka ze zmywaka Problem to zacinanie się pianownicy (przestaje opryskiwać) pomaga uderzenie. i kiepska piana (może to wina piany wyrób firmy wesco) Ma ktoś jakiś pomysł
 10. Witam wszystkich użytkowników. mam na inie Krzysztof jestem z legionowa.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.