Jump to content

Piotras_nke

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Piotras_nke

Informacje

 • Imię
  Piotr
 • Auto
  Golf 3 20 jahre
 • Województwo
  Warmińsko-Mazurskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie możne i błahe. Wczoraj myłem samochód na bezdotyku po czym osuszałem samochód ręcznikiem SHOWCARSHINE MICROFIBER FIRST CLASS BUFF AND DRYING 1450 GSM TOWEL, wycierając go, i zauważyłem że ręcznik bardzo opornie chodzi po lakierze, strasznie ciężko się go przesuwa. Czy to normalne dla ręcznika o takiej gramaturze? Czy ja coś robię źle? Czy ten ręcznik jest po prostu słaby? Samochód nie zabezpieczony twardym woskiem, jedynie qw i qd po myciach.
 2. Czy SG WP to Shiny Garage Wet Protector a DJ FA to Dodo Juice fabric sealant ktory u nas jest chyba nie dostępny?
 3. Poproszę o dodanie do grupy. Piotras147@gmail.com
 4. Podbijam post bo również szukam czegoś w małych ilościach do wyprania dwóch aut. Kupywanie kilogramowego proszku żeby użyć kilkanaście gram mija się z celem. Czy w takim wypadku najtańszym i najlepszym rozwiązaniem okaże się ADBL pre spray i textil rinse?
 5. Używał ktoś takiego preparatu Krwawa Felga z 4car? W BricoMarche można kupić za 15 zl.
 6. Szybkie pytanie. Potrzebuje pędzelka do wnętrza. Taki przykładowy ADBL posiada trzy różne wielkości 8,12 i 16 z tym że kompletnie mi to nic nie mówi a zdjęcia nie oddają wielkości. Pomożecie jaki będzie najlepszy ?
 7. Panowie jaki cleaner pod natty's blue? Po przeczytaniu tematu wstępnie wybrałem DODO juice lime prime, ale zastanawiam się tez na Black hole, a może jeszcze coś innego?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.