• Ogłoszenia

  • AreK

   Poszukiwany grafik   20.06.2017

   Potrzebujemy osobę która wykona nowe grafiki rang (admin, mod, partner, użytkownik....) na forum. Chcemy żeby były nowoczesne i czytelne. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc to proszę o kontakt na PW. @AreK

wiruq

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O wiruq

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  Poddębice
 1. Proszę o dodanie: wiruq28@wp.pl
 2. Antiholograma posiadam już, zgadza się chciałbym zrobić to one step, bo lakier jest miekki i myślę, że da rade. Jakie mikrofibry polecacie? W przypadku wcześniejszej alfy miałem problem z pozbyciem się hologramów, być może wynikało to z mikrofibry, która robiła ja po przecieraniu ipy.
 3. Witam, przymierzam się do skompletowania zestawu do polerowania, wcześniej miałem maszyne vander da + uc + anithologram na zółtym i pomarnczowym flexipadzie. Teraz zakupiłem nowe auto, alfe gt w kolorze rosso. Lakier posiada sporo kolistych rysek pewnie wynikających z mycia na automatach. Chciałbym wyciąć z 80% rys, na szczęście nie ma żadnych głębszych. Proponowane zakupy: Maszyna: Vander Vpo709 albo coś lepszego, warto dopłacać do Kestrel DAS-6, który jest mocniejszy? Pasta: SONAX PROFILINE EX 04-06 + koch antihologram na wykończenie Pady: żółty i czerwony ROYAL PADS Thin One Step Pad for DA 80mm ktoś pracował na tych cienszych padach? Warto to brać? żółty i czerwony ROYAL PADS Thin One Step Pad for DA 135mm Wosk: FINISH KARE 1000P HI TEMP PASTE WAX Glinkę posiadam. To moja propozycja, proszę o wasze sugestie.
 4. Miał ktoś już tego Bass Polska? Bo się zastanawiam czy opchnąć swojego vandera i zakupić ją.
 5. Wyglinkowane całe auto, maskę podzieliłem na 6 elementów i oczywiście wymywałem ipa. Mnie zastanawia czemu po tripadzie i uc ręcznie narobiło się hologramów. Chyba jakieś wielkiej teorii co do ręcznego polerowania to nie ma.
 6. Problem jest spory bo używałem na początku żółtego flexipadsa z tym kochem. Nie pomogło to postanowiłem wykorzystać białą miekka gąbkę z polerki vandera vpo. Skończyłem na czarnej NAT niby jest lepiej teraz, ale wciąż nie mogę się pozbyć tego do końca. Rozpracowuję paste na 5 biegu z lekkim naciskiem. Najlepsze jest to że wcześniej robiłem ręcznie UC i on mi porobił hologramy, nie tylko na masce. Próbowałem maskę passata b5 tylko na pomarańczowym flexi i UC bez wykończenie i w tym przypadku minimalne holsy. Zdjęcie: http://imgur.com/ua91VWt Może ktoś jest z Łodzi albo okolic i by chętnie mi pomógł.
 7. nie mogę pozbyć się hologramów z alfy 147. Najpierw UC + pomarańczowy flexipads potem koch antihologram z czarnym NAT'em. Kocha rozprowadzam na 2 biegu i poleruje na 5-6. Probowałem rownież na 3, ale wciąż nie ma zadowalającego efektu.
 8. Cześć, mam problem z wykończeniem lakieru. Używam polerki vander vgo 709 DA , najpierw przejazd UC pomarańczowy pad, a potem koch antihologram na żółtym padzie. Samochód to alfa 147. Po inspekcji na słońcu widać hologramy. Jak się ich pozbyć? Rozprowadzałem pastę na 2 biegu, potem parę przejazdów na 5 biegu.
 9. Kompletuje parę rzeczy do pierwszej polerki. Samochód alfa romeo. Posiadam Ultimate Compound, zamierzam zrobić korektę polerką DA vander. Czy po tym UC warto zastosować meznerne sf 4000?
 10. Witam wszystkich