Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

 

Zachęcamy do wyboru zdjęć do kalendarza 2018.
Tutaj głosujemy!

wiruq

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O wiruq

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  Poddębice
 1. Clinic4Car.pl - Grupa Rabatowa 6%

  Proszę o dodanie: wiruq28@wp.pl
 2. Zestaw pod DA do Alfy

  Antiholograma posiadam już, zgadza się chciałbym zrobić to one step, bo lakier jest miekki i myślę, że da rade. Jakie mikrofibry polecacie? W przypadku wcześniejszej alfy miałem problem z pozbyciem się hologramów, być może wynikało to z mikrofibry, która robiła ja po przecieraniu ipy.
 3. Witam, przymierzam się do skompletowania zestawu do polerowania, wcześniej miałem maszyne vander da + uc + anithologram na zółtym i pomarnczowym flexipadzie. Teraz zakupiłem nowe auto, alfe gt w kolorze rosso. Lakier posiada sporo kolistych rysek pewnie wynikających z mycia na automatach. Chciałbym wyciąć z 80% rys, na szczęście nie ma żadnych głębszych. Proponowane zakupy: Maszyna: Vander Vpo709 albo coś lepszego, warto dopłacać do Kestrel DAS-6, który jest mocniejszy? Pasta: SONAX PROFILINE EX 04-06 + koch antihologram na wykończenie Pady: żółty i czerwony ROYAL PADS Thin One Step Pad for DA 80mm ktoś pracował na tych cienszych padach? Warto to brać? żółty i czerwony ROYAL PADS Thin One Step Pad for DA 135mm Wosk: FINISH KARE 1000P HI TEMP PASTE WAX Glinkę posiadam. To moja propozycja, proszę o wasze sugestie.
 4. Bass Polska BP-5119 vs Vander VPO709

  Miał ktoś już tego Bass Polska? Bo się zastanawiam czy opchnąć swojego vandera i zakupić ją.
 5. Jestem w trakcie polerki, pytanka

  Wyglinkowane całe auto, maskę podzieliłem na 6 elementów i oczywiście wymywałem ipa. Mnie zastanawia czemu po tripadzie i uc ręcznie narobiło się hologramów. Chyba jakieś wielkiej teorii co do ręcznego polerowania to nie ma.
 6. Jestem w trakcie polerki, pytanka

  Problem jest spory bo używałem na początku żółtego flexipadsa z tym kochem. Nie pomogło to postanowiłem wykorzystać białą miekka gąbkę z polerki vandera vpo. Skończyłem na czarnej NAT niby jest lepiej teraz, ale wciąż nie mogę się pozbyć tego do końca. Rozpracowuję paste na 5 biegu z lekkim naciskiem. Najlepsze jest to że wcześniej robiłem ręcznie UC i on mi porobił hologramy, nie tylko na masce. Próbowałem maskę passata b5 tylko na pomarańczowym flexi i UC bez wykończenie i w tym przypadku minimalne holsy. Zdjęcie: http://imgur.com/ua91VWt Może ktoś jest z Łodzi albo okolic i by chętnie mi pomógł.
 7. Jestem w trakcie polerki, pytanka

  nie mogę pozbyć się hologramów z alfy 147. Najpierw UC + pomarańczowy flexipads potem koch antihologram z czarnym NAT'em. Kocha rozprowadzam na 2 biegu i poleruje na 5-6. Probowałem rownież na 3, ale wciąż nie ma zadowalającego efektu.
 8. Cześć, mam problem z wykończeniem lakieru. Używam polerki vander vgo 709 DA , najpierw przejazd UC pomarańczowy pad, a potem koch antihologram na żółtym padzie. Samochód to alfa 147. Po inspekcji na słońcu widać hologramy. Jak się ich pozbyć? Rozprowadzałem pastę na 2 biegu, potem parę przejazdów na 5 biegu.
 9. Kompletuje parę rzeczy do pierwszej polerki. Samochód alfa romeo. Posiadam Ultimate Compound, zamierzam zrobić korektę polerką DA vander. Czy po tym UC warto zastosować meznerne sf 4000?
 10. WĄTEK PRZYWITAŃ

  Witam wszystkich
×