Jump to content

mark_

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About mark_

Informacje

 • Imię
  Marek
 • Lokalizacja
  zachodniopomorskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zależy też jak bardzo piana się pieni. Jeżeli zrobisz małe stężenie słabo pieniącej się piany to będzie jej objętościowo mało, i odwrotnie w przypadku dobrze pieniącego się roztworu. Przetestuj, zobaczysz ile Ci odpowiada. U mnie 0,5l SG Fruit Snow foam 1:10 wystarczy na bogato na civic'a w hatchbacku.
 2. Na małym padzie Bass wibruje dość mocno. Da się jednak wytrzymać i zrobić ten zderzak czy wąskie fragmenty przy listwach. Przy hobbystycznym zastosowaniu jest to jak najbardziej akceptowalne.
 3. podziwiam... kawał pięknej roboty. Teraz chyba wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Mała obserwacja: gdyby pominąć wycieranie (osuszanie MF) w pierwszym scenariuszu to LSP pewnie wytrzyma więcej jak 10 myć. Przekładając na realne warunki oprysk SG PWCO i spłukanie na bez dotyku ostatnim programem (bez żadnej ingerencji mechanicznej). Pozdrowionka i jeszcze raz dzięki
 4. Realnie patrząc będzie to pomiar zgodnie z normą :PN-EN ISO 15184:2013-04 - Farby i lakiery -- Oznaczanie twardości powłoki metodą ołówkową.
 5. Niestety Prickbort tego nie rusza. Co prawda domył tłuste plamy, kropki i resztki smoły ale główne zabrudzenie nadal siedzi mocno. Może Alux bez rozcieńczania?
 6. Zwracam się z prośbą o pomoc. Zarażony, dzięki forum powolutku doprowadzam swoje auto do znośnego stanu. W weekend padło na letnie felgi. Pacjent to oemowe felgi hondy nie czyszczone od wewnętrznej strony od nowości (5 lat). Przed operacją: Czyszczone Tenzi Alux 1:3 na suchą felgę > Alux 1:2 > zielona Tuga > Atack Autoland Szorowane szczotą z twardym włosiem dość intensywnie. Niestety efekt słabiutki... poniżej: Dla porównania zimówki, które doczyściłem idealnie tym samym zestawem. Jakaś podpowiedź czego użyć i w jaki sposób? Iron x? Jakaś zasada mocna?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.