Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/10/2021 in all areas

 1. @Fitte Namówiłeś Jestem godzinę po aplikacji i wstępnie - kurcze, fajne to. Test w trakcie, na razie poszło na 2 opony celem zapoznania.
  3 points
 2. Cześć! Z racji, że na forum wieje nuda postanowiłem, że po długiej nieobecności na forum zaprezentuje Wam mojego faworyta do opon jakim jest Stjarnagloss Gummi. Opis producenta: Zaczynajmy! Opony Laufenn S Fit EQ z 2019 roku wyczyszczone 2 razy koncentratem Excede Tire & Rubber Cleaner przy użyciu szczotki Na opone wleciała jedyna sensowna taśma CarPro inne odpadają :D Do aplikacji, żeby test był miarodajny użyłem nowego aplikatora Produkt ma konsystencje mleczka Ilością na aplikatorze spokojnie można oblecieć połowę opony o niskim profilu, a może i nawet cała? Dokleiłem ponownie taśmę i obleciałem resztę opony Przód rownież dostał dressing z kawałkie taśmy bo jak wiadomo jedna część auta dostaje bardziej w kość \ Finalnie na całym aucie Na drugi dzien W słoneczku Kropelki! Stan licznika na dzień 06.06.2021r Podsumowanie: Dressing jest na bazie wody, który ma bardzo delikatny cytrusowy? zapach nie odczuwalny podczas aplikacji, Ma w sobie to coś co uwielbiam czyli mocne wyciągniecie czerni z opony. W słoneczku potrafi się błyszczeć (nie tak jak endurance :D) natomiast w normalnych warunkach pogodowych jak dla mnie mocna satyna. Aplikacyjnie jest nieźle, na pewno lepiej niż SG B2B czy perl. Szybkie i łatwe rozsmarowanie po oponie do osiągnięcia jednolitego efektu. Ja już go trochę potestowałem kupując 100ml, na chwilę obecną zaopatrzyłem sie w duża butle :) Do zobaczenia w krótce :)
  1 point
 3. Do tech Enzo chyba jest jeszcze kwaśne Ale jeżeli chociaż o usuwanie WS to fse króluje pH coś koło 1
  1 point
 4. Kupiłem od 600 do 3000 wszystkie pomiędzy ale 3000 nie użyłem. Później zostawisz matowe odtłuścić i malować i klar pięknie pokrywa. Jak wypolerujesz na gładko może Ci odpaść bo nie będzie miał się czego trzymać. Nie szukałem nawet żadnego podkładu, a nie wiem czy są podkłady bezbarwne. Dla super przyczepności po prostu zostawiasz matowy element i pięknie trzyma i pokrywa. A co masz na lakierze bazowym w alfie?
  1 point
 5. @Streat ssw daje rade tyle ze my używamy na szybe od prysznica. Jedyna wada ze potrafia sie tobic kropke i zasycha. Ale ocet zalatwia sprawe
  1 point
 6. Spróbuj Ultracoat Splash lub AutoGlym Polar Seal. Jedyna niewiadoma z tym, jak to zachowa się na szkle/poliwęglanie pod względem trwałości.
  1 point
 7. Umyłem porządnie i właściwie tym tylko chciałem się pochwalić, bo to rzadkość ostatnio. Z nowości - pod koniec kwietnia zdecydowanie trzeba było podjąć decyzję o przekładce kół, bo się jedno wzięło i roztegesowało. O tak: Przeglądaj To wjechały Hankooki. Bardzo to jest ładne! Znów - dawno nie było ani Hand, ani Wash... w końcu "Gamoń chce się łapać, mierzę się tylko z lepszymi Bus musi latać, a ja przekraczam już finisz" Zacząłem od środka - nuda. Z zewnątrz kiła i mogiła. Da się to jakoś rozgrzeszyć? [emoji20] Polubiłem: Zazwyczaj nie używam, ale... inaczej nie dało rady. Nie ma sensu haratać lakieru. Ech, te felgi... rysuje się toto od patrzenia... Gloss Detailer na lakier, Spray Wax Chemotion na felgi. IS i C8 w jednym stali domu... albo to było jakoś inaczej... A było tak fajnie... Ta, właśnie... walnięty czujnik temperatury cieczy. Nie ma jak osprzęt w starym dieslu [emoji14] Ogarnięte! A na koniec (chyba) strzelił któryś wąż od turbo... i tak tu się żyje powoli [emoji12] Nie ma miękkiej gry - będzie porobione na zicher i jazda! 296 na blacie. Stójcie nastrojeni i dbajcie o auto - każde może wyglądać, każde chce wyglądać [emoji846]
  1 point
 8. Podsumowanie prawie 3 dniowej roboty przy Skodzie - już od czasu zakupu stwierdziłem, że muszę zrobić polerkę i dodatkowo położyć ceramikę. No więc nadszedł ten dzień - długi weekend, ciepło, bezwietrznie, tylko ja i "cukiereczek" Zacząłem w środę wieczorem - mycie, dekontaminacja, deironizacja, zakamarki itd... Następnego dnia pobudka o 5 - oklejanie i polerka - Menzerna 1000/2500/3800 i na koniec jeszcze cleaner. Nie jest to srebrny lakier, gdzie jedziesz i nie patrzysz pod ledem czy jest ok, tu zdecydowanie trzeba więcej uwagi zarówno przy polerce i przy docieraniu. Kolejny dzień (wstałem już o 4.30 ), to wisienka na torcie Cquartz 3.0 i Gliss - obydwa w 2 warstwach. Obawiałem się czy Cquartz zagada, bo okazało się, że ponad pół roku po terminie . Poszło na bogato, ale przy moim weekendowym użytkowaniu sądzę, że posiedzi 2-3 lata, a może dłużej - no chyba, że wcześniej nałapie rys od zbyt częstego mycia . W buteleczkach pozostało po ok 10ml i akurat będzie na auto żony. No to więc wyszło tak (o ile jeszcze nie macie przesytu po postach w Co zrobiłeś dziś przy swoim aucie 3 Jak komuś jeszcze mało , to reszta do rozwinięcia poniżej : Jest szkiełko, bardzo mi się podoba, kolor też robi mega robotę Oczywiście auto już trochę zakurzone i w zasadzie, to należałoby je umyć
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.