Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy administracja forum.

LIDL - aktualne promocje

Najciekawsze okazje cenowe z aukcji, sklepów internetowych i sklepów stacjonarnych.
DBS
Użytkownik
Użytkownik
Imię: Dominik
Auto: BMW E60 06r, Auris 08, Courier 98, Frontera
Województwo: Lubuskie

LIDL - aktualne promocje

Postautor: DBS » 10 sty 2017, 00:23

Moderator: Pajko
NIE CYTUJEMY ZDJĘĆ !!!!!

Odezwij się do mnie na PW, prowadzimy zakład ze spawarkami, mogę coś doradzić.
GoodStuff
Awatar użytkownika
powalla
Moderator
Moderator
Imię: Jarek

LIDL - aktualne promocje

Postautor: powalla » 10 sty 2017, 00:30

Mam coś podobnego ale kupionego w Jula i do takich zastosowań jak napisałeś jest świetne ...niby mało prądu (ja mam 130A) , bez butli z gazem (droższy drut samoosłonowy) ale kilka razy zrobiłem "coś z niczego" lub naprawiłem coś i kwota zakupu daaaawno mi się zwróciła ;)
DBS
Użytkownik
Użytkownik
Imię: Dominik
Auto: BMW E60 06r, Auris 08, Courier 98, Frontera
Województwo: Lubuskie

LIDL - aktualne promocje

Postautor: DBS » 10 sty 2017, 11:46

powalla pisze:Mam coś podobnego ale kupionego w Jula i do takich zastosowań jak napisałeś jest świetne ...niby mało prądu (ja mam 130A) , bez butli z gazem (droższy drut samoosłonowy) ale kilka razy zrobiłem "coś z niczego" lub naprawiłem coś i kwota zakupu daaaawno mi się zwróciła ;)

Widocznie trafiłeś.. U nas na zakładzie tygodniowo przewijają się zawsze 2 szt. takich marketówek, które z dnia na dzień po prostu przestały działać :), jedna padają po roku, inne po dwóch, ostatnio nawet przyjechał gościu co pochodziła mu miesiąc :D .
Awatar użytkownika
powalla
Moderator
Moderator
Imię: Jarek

LIDL - aktualne promocje

Postautor: powalla » 10 sty 2017, 12:52

Mając 2 lata gwarancji malo mnie obchodzi co się z nią stanie w tym czasie ...te max 14 dni w czasie rozpatrywania rękojmii jakoś przeżyję ;)
Awatar użytkownika
huberts.
Użytkownik
Użytkownik
Imię:
Auto: DODGE
Województwo: Wielkopolskie

LIDL - aktualne promocje

Postautor: huberts. » 10 sty 2017, 18:21

Na lidlowe sprzęty jest zawsze 3 lata gwarancji, narzędzi co prawda nigdy nie musiałem oddawać ale z czajnikiem i dwoma innymi pierdołami AGD nie było najmniejszego problemu jeśli chodzi o zwrot/wymianę/naprawę. Ten sklep musi mieć dopiero obroty...
Z tego co widzę parametry spawania nie są topowe ale po co do domu tig z gazami osłonowymi.
C0rvette
Użytkownik
Użytkownik
Imię: Wojtke
Auto: Audi a4 b5
Województwo: Lubelskie

LIDL - aktualne promocje

Postautor: C0rvette » 10 sty 2017, 18:27

Ja mam Magnum Snake 200p i nie narzekam. Co prawda Tiga to nie ma, ale Tigiem trzeba umieć spawać żeby to było ładnie itd. I maska do Tiga więcej warta niż ta z spawarka z Lidla. Ale do MMA sprawdza się idealnie, Nawet długie, grube kable. 200A, elektroda 3.2 idzie jedna za druga i nic się nie wyłącza. Czasami lepiej dopłacić i kupic raz na "lata".

Mieliśmy w domu jakaś z Obi za 300zł to ledwo wyspawała paczke 2mm elektrod i kabel masowy ułamał się przy krokodylu. I 3.2mm spawała 3szt i przerwa 6min zeby mozna bylo dalej spawać. To po co komuś taka zabawka?
W Lidlu da się kupić coś taniej ale taka spawarka to nie spawarka. Więcej czekania niż spawania. Bo się termik włączy i po ptokach trzeba czekać aż ostygnie.

Wróć do „Polowanie na okazje”