Zestaw do korekty Saab 93 Czarny

Tutaj możesz zapytać o wybrany przez siebie zestaw kosmetyków i poddać go ocenie innych.
Snickers
Imię: Wojtek
Auto: SAAB 93 Aero
Województwo: Mazowieckie

Postautor: Snickers » 20 lis 2016, 19:49

Witajcie, planowałem zakup zestawu do korekty na wiosnę lecz jak zacząłem ręcznie nakładać cleaner na swoje auto postanowiłem przyspieszyć zakup maszyny by nałożyć go maszynowo. Przed zakupem mam kilka pytań:
- Czy maszyna rotacyjna nada się do położenia cleanera?
- Do cleanera potrzebuję finiszowego pada?
- Podstawowym BP jest 125mm, pad do niego 135 czy 150?
- Jakie BP miękkie czy twarde?
- Pady NAT są tanie, ale może wziąć inne?
Wstępnie chcę zamówić te elementy. Nie chcę robić mocnej korekty i walczyć o każdą rysę, usunięcie świrli i wygładzenie głębszych rys mnie zadowoli - auta używam na co dzień. Proszę powiedźcie czy zestaw jest ok.

Maszyna:
- Rotacja Masner z Allegro. Według testu na YouTube dość ciekawa opcja za niską cenę.

BP
- Brayt Miękki czerwony 125mm czy FLEXIPADS 125MM SOFT a może najtańszy K2 DURAFLEX?
- FLEXIPADS BACKING PLATE 50 MM

Pady
- NAT FINISHING PROFILOWANA CZARNA 150MM czy NAT GĄBKA CZARNA PŁASKA FINISHING 150MM do cleanera jak i korekty
- W razie gdy finiszowy pad byłby za słaby przydałby się bardziej agresywny, żółty? Są 150mm i 135mm. 135 nie są za małe do BP125?

Pasta:
- tutaj potrzebuję Waszej pomocy. Pastę chciałem lekkościerną/finiszową i czy potrzebowałbym jeszcze jakiś antihologram?
CarDetail promocje
Snickers
Imię: Wojtek
Auto: SAAB 93 Aero
Województwo: Mazowieckie

Postautor: Snickers » 21 lis 2016, 11:53

Nikt nie jest w stanie mi podpowiedzieć? Przeglądając jeszcze internet postanowiłem że prawdopodobnie wezmę zestaw oparty o produkty K2. Mają dobra opinie w stosunku jakość/cena, nawet tu na forum. Dokładniej chodzi mi o ten zestaw
LINK DO AUKCJI
Do tego dokupie BP K2 Duraflex z dodatkowym czarnym padem Duraflex do cleanera. Myślę, że to na początek wystarczy i wstępnie nie zrujnuje mi portfela.

Wróć do „Zestawy kosmetyków”