Good Stuff Zestaw do Glinkowania

Obrazek
Awatar użytkownika
Good Stuff
Dystrybutor
Dystrybutor
Imię: Good Stuff
Kontaktowanie:

Postautor: Good Stuff » 14 gru 2016, 19:24

Obrazek
Witajcie!
Od dziś w sprzedaży pojawia się nasz zestaw do glinkowania. W skład zestawu wchodzi Clay Lube Gecko's Slickness 250ml i Glinka Medium 50gr. Oba produkty będą dostępne jedynie w tym zestawie. Cena zestawu to 39.90! Pytajcie o zestawy u naszych Partnerów, znajdziecie ich pod linkiem http://goodstuff.com.pl/pl/i/Partnerzy/13
Obrazek
Obrazek
ADBL Glass Cleaner
Awatar użytkownika
Arni
Imię: Arni

Postautor: Arni » 28 sty 2017, 09:14

Ludziska nikt nie testował? Pomysł sprzedawania niewielkiego opakowania na raz, za cenę za ktorą można kupić kostkę glinki na kilka razy jest spoko, bo ta glinka i tak zostaje często zgubiona zmarnowana itp ;)
Bo życie się kręci od pięciu tysięcy! Zzzzziiiuuuummmm!
Awatar użytkownika
letis
Imię: Paweł
Auto: VW Touran 2004/ BMW E46 Coupe 99r
Województwo: Dolnośląskie

Postautor: letis » 28 sty 2017, 11:27

Ja testowałem sam środek do glinki. Fajny poślizg ale jak dla mnie za mało zapachu. Przy tego typu środkach ciężko chyba dostrzec różnicę ale jak dla mnie ok.
Awatar użytkownika
Good Stuff
Dystrybutor
Dystrybutor
Imię: Good Stuff
Kontaktowanie:

Postautor: Good Stuff » 28 sty 2017, 11:41

Cześć, nasz Clay Lube od partii z zestawów ma dodany zdecydowanie mocniejszy zapach. Rzeczywiście poprzednio byl slabo wyczuwalny. W kazdym razie roznica w chwili obecnej jest spora :song:
Trololo
Użytkownik
Użytkownik
Imię:
Auto: Czyste

Postautor: Trololo » 28 sty 2017, 18:24

Ja w zeszlym sezonie uzywalem Geckos slckiness + valet pro zolta i zestaw spisywal sie bdb. Mam juz zakupiony ten zestaw, testowac bede pewnie w marcu. Ten maly clay lube pachnie mocniej . Jak ma sie 1 auto do obrobienia to dla mnie taki zestaw bomba :D

Wróć do „Good Stuff”