Strona 1 z 3

ADBL Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 27 paź 2016, 14:13
autor: Chemik ADBL
W tym temacie będziemy zamieszczać akcesoria jakie wprowadzamy na rynek. Póki co jest ich kilka.
Obrazek
Tire pad
1. ADBL One Shot Tire Pad to aplikator do opon o wymiarach 7 x 5 x 2,5 cm wykonany z szarej, średnio-twardej pianki o niskiej chłonności. Zapewnia równomierne i łatwe rozprowadzane preparatu po powierzchni opony. Wiele osób stosuje go częściej niż jeden raz.
Cena:
1szt – 1,49zł
10szt – 6,99zł

Obrazek
Soft pad

2. ADBL Soft Interior Pad to aplikator do wnętrz o średnicy 10 cm, wykonany z miękkiej, czarnej pianki. Delikatna struktura pianki zapewnia bezpieczną i efektywną pracę na powierzchniach wewnątrz samochodu.
Cena: 5,99zł/szt

Obrazek
Round detail brush

3. ADBL Round Detailing Brush to wysokiej jakości pędzel ADBL do czyszczenia detali, zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Naturalno-syntetyczne włosie oraz plastikowa skuwka zapewniają delikatne i skuteczne czyszczenie każdego elementu. Idealny do użycia wewnątrz i na zewnątrz każdego auta. Celem było stworzenie pędzla bardzo poręcznego, trwałego, delikatnego i z dobrą ceną.
Dostępne rozmiary:
12 – o średnicy 25 mm – 7,49zł/szt
16 o średnicy 31 mm – 9,99zł/szt
Tu macie przykłady z użycia tych produktów:
i


PS: Na Waszą prośbę wkrótce rodzinka Round Brush’ów się powiększy ;)


Obrazek
Caly sponge

4. ADBL Clay Sponge to gąbka z warstwą polimeru zastępująca tradycyjną glinkę do czyszczenia lakieru. Łatwo usuwa resztki smoły, żywicy, asfaltu, ślady po owadach i inne uporczywe zanieczyszczenia. Jej przewagą, w porównaniu do tradycyjnej glinki, jest łatwiejsze użycie i skrócenie czasu potrzebnego do idealnego oczyszczenia lakieru. Clay Sponge jest wielokrotnie bardziej wydajny niż glinki tradycyjne. Spokojnie możecie nim wyglinkować 20 aut a rekordziści potrafią pomnożyć ten wynik .
Cena: 49,99zł/szt
Wskazówki i sposób użycia znajdziecie tu:
http://www.adbl.eu/blog/portfolio/adbl-clay-sponge/


Obrazek
Magic sponge
5. Magic sponge czyli Gąbka Melaminowa, skutecznie czyści bez detergentów. Za jej pomocą powierzchnie plastikowe wewnątrz auta możesz myć samą ciepła wodą a totalne szczury ogarniesz w combo z apc. Gąbka w tym czasie będzie się delikatnie wycierać – jest to normalny proces.
Cena: 1,99zł/sztObrazek
Interior detail brush
6. ADBL Interior Detailing Brush to solidna szczoteczka do czyszczenia detali i trudno dostępnych miejsc. Niezwykle delikatne włosie wykonane z włókien syntetycznych umożliwia bezpieczne i efektywne czyszczenie. Ergonomiczny, powleczony materiałem antypoślizgowym uchwyt znacznie poprawia chwyt a co za tym idzie szybkość i wygodę pracy.
Cena: 13,49zł/szt

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 12 gru 2016, 11:06
autor: Gesiu_15
Dobry tutorial :good:


Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 11 sty 2017, 10:40
autor: ADBL
Gesiu_15, dzięki. niektórzy nie wiedzą że glinkowanie to tak naprawdę ostatni etap dekontaminacji a później jest płacz że coś się rysuje. Niedługo będziemy wrzucać kolejne filmiki z toturialami dla akcesoriów.

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 11 sty 2017, 10:47
autor: ///MPower
ADBL, a kiedy można się spodziewać pędzelków? Chodzi mi czy będą w większych rozmiarach, np. 20.

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 11 sty 2017, 11:13
autor: wujek84
Ja chciałem przy okazji zapytać czy planujecie zrobić szczotkę do felg typy Geyon lub Microfiber madness, duże i puszyste szczoty z mikrofibry, jak by się coś takiego pojawiło w rozsądnej cenie mogło by stać się bestsellerem.. ;)

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 11 sty 2017, 11:24
autor: ADBL
///MPower, póki co wprowadziliśmy najmniejszy rozmiar czyli 8. większe... jak będziemy mieli zapytania od sklepów to na pewno.
wujek84, jeżeli chodzi o akcesoria to planujemy sukcesywnie rozszerzać ich gamę ale nie tylko jako kopiuj wklej a bardziej ulepsz i wypuść na rynek.

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 11 sty 2017, 14:21
autor: C0rvette
ADBL, Może pytanie nie na miejscu. Ale Czym różni się wasza "magiczna" gąbka od innych? Nie wiem trwałością czy jak? Głównie chodzi mi o te od skośnookich.

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 11 sty 2017, 14:56
autor: ADBL
C0rvette, tego typu produktów na rynku jest tyle ze nie sposób się do czegoś powyrównywać. nasze gąbki przede wszystkim są ze sprawdzonego źródła, działają i zawsze są takie same.

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 11 sty 2017, 16:44
autor: C0rvette
ADBL, Dzięki za odp.

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 11 sty 2017, 17:17
autor: wujek84
ADBL pisze:Przejdź do cytowanego posta nie tylko jako kopiuj wklej a bardziej ulepsz i wypuść na rynek

no i o to chodzi !
;) :good:

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 27 lut 2017, 11:34
autor: ADBL
Nowość

http://www.adbl.eu/blog/portfolio/adbl-puffy-towel/

Niezwykle puszysta mikrofibra o długim, mięsistym włóknie. Idealna do docierania wszelkiego rodzaju wosków na najdelikatniejszych lakierach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz absolutnej delikatności. Dzięki specjalnej strukturze włókien ADBL Puffy Towel świetnie się sprawdzi we wnętrzu auta podczas docierania dressingów do tworzyw sztucznych lub podczas prac polerskich przy usuwaniu nadmiaru past z lakieru pomiędzy kolejnymi etapami polerowania.

wymiary: 41x41cm
gramatura: 840gsm
Cena: 23,99zł

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 27 lut 2017, 17:36
autor: maciek-drummer
Czym się różni od mr grey? Nadaje się do Qd?

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 28 lut 2017, 08:25
autor: ADBL
maciek-drummer, wieksza gramatura, inne włosie, cena. nadaje sie.

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 04 mar 2017, 17:01
autor: KHOT
Pierwszy test puffy i pierwsze pranie. Bałem się o tę pomarańczkę, ale nie puściła w białym jeleniu w 60 stopniach ani grama farby. :good:

Jest świetnie.

Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi

: 18 mar 2017, 11:11
autor: Michał126
Jedno odnośnie Puffy muszę Wam przyznać. Jest tak mięciutki i puszysty, że chyba zacznę z nim spać. <3